Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minek/kinek hihetünk?

Minek/kinek hihetünk?

Figyelt kérdés

Én egy alapvetően semleges világnézetű ember vagyok, és egyre inkább úgy érzem, nem találom a helyem a világban.

Nem tudom, kinek hihetek.


Valahogy mégiscsak el kéne dönteni. Első megoldás ami mindenkinek persze az eszébe jut, hogy csak saját magadnak. De ez hülyeség, mert akkor semmit nem fogok tudni a világról. Nem tudom, hogy van-e világűr, mert még nem jártam ott. És New York se létezik, mert ott se jártam. Valamiért mégis elhiszem, hogy létezik. Mert mások azt mondták.

Ellenben a "gyíkemberek irányítják a világot" elméletet már nem hiszem el, pedig azt is csak mások mondták.


A kérdés tehát a következő: hogyan dönthetjük el egy forrásról vagy hírről, mennyire megbízható és hiteles?

Azért tettem a politikába, mert ennek itt különös jelentősége van, folyton manipulálni próbálják az embert.



2013. ápr. 29. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Torgyán Józsefnek hihetsz.
2013. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

soha senkinek sem hihetünk.

a saját szemünknem sem


mi az a gyíkember?

2013. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én a bestgore.com -nak hiszek.

az bemutatja a kőkemény valóságot, hogy mik történnek a nagyvilágban cenzúra nélkül. elsősorban az oldal célja hogy olyan videókat tesz közzé, amik bemutatják a világ rossz arcát, baleseteket, kivégzéseket hasonlók. de a háborúkat is, meg ami mögötte van, bizonyítékokkal.

persze a zsidók nagyon rajta vannak hogy elérhetetlenné tegyék, de nem sikerül nekik

2013. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!