Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ilyenkor mikor jön a segély?

Ilyenkor mikor jön a segély?

Figyelt kérdés

Mindíg 5.én utalják de ugye az ma van, tehát nem...

Ilyenkor elutalják pénteken vagy majd csak holnap?

Én postán mikor kapom meg kb.?

(fht 22800)



2013. máj. 5. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mikor kapod meg, de a fizetésemből már levonták...
2013. máj. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló! Senki nem jókedvéből kap bármilyen segélyt. Gyes alatt szűnt meg nekem is a munkaviszonyom, első utam a munkaügy központba vezetett, ahol alapból nem munkát ajánlottak, hanem rögtön az álláskeresési járadékot. Én munkát akartam, azt nem tudtak ajánlani. És évekig az én fizetésemből is levonták. Ezzel azért nem dobálóznék a helyedben, te is kerülhetsz ilyen helyzetbe.

Kedves Kérdező, reméljük minél hamarabb....

2013. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1:

1. Abból hogy a mindig szót "mindíg"-nek írja az ember lehet következtetni az általános műveltségi szintjére.

2. Aki keres az talál is (hatalmas nagy ámítás ez a munkanélküli mizéria).

3. Szerintem már megkaptad mert reggel mikor mentem el a posta előtt nálunk, a kis 3000 fős településen olyan 500-an álltak a posta utcájában (mind kisebbségi, vagy élősködő paraszt, aki inkább leellik 10 kölköt, a másfél szobás vályogputriba, minthogy dolgozni menjen ).

2013. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem kívánok vitába bonyolódni.

érettségim van, 3 szakmával...

egy betű elírása neked elég hogy következtess??

értem A kedvencem az ilyenek, mint a gimiben a magyar tanár...

Most kaptam életemben elsőnek segélyt, 16 éves korom óra dolgozom 1 hónapja szünt meg a munkahelyem...

bocs

2013. máj. 7. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!