Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez az oldal a jobboldaliak...

Ez az oldal a jobboldaliak helye. De miért gondolják, hogy csak azért, mert van egy oldal, ahol ők vannak többségben, akkor az az egész országban is így van?

Figyelt kérdés
Szidnak itt mindenkit, aki egészségesen gondolkodik, de közben gyakorlatilag rengeteg embernek elege van a mai jobboldali felfogásból. (És hagyjuk ezt a "liberálisnak lenni egészséges szerinted?) dolgot, mert azt sem tudják, hogy miről beszélnek.

2013. máj. 6. 22:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Remélem tecciik ééteni

:)

2013. máj. 6. 22:05
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Egészséges dolog szerinted, amikor Sanyi meg Feri rózsaszín tangában döngetik egymást a Hősök Terén és egészségtelen az, amikor ez nem tetszik valakinek? Vagy amikor 4 cigánygyerek molesztál egy aranyos, szőke magyar lányt a buszon, akkor azt szerinted tűrnie kéne a buszon utazó többi magyarnak, mert a cigányok lelki érzékenységére tekintettel kell lennünk a liberális logika szerint és engedni kell nekik, hogy erőszakolják végig az egész országban a nőket? Szerinted ez normális és egészséges?
2013. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Ez egy ellenkérdés akar lenni az előbbi liberálos kérdéshez?
2013. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Kedves kettes! Attól még, hogy valaki nem (szélső)jobboldali, még nem biztos, hogy liberális, illetve attól, hogy valaki liberális, még nem biztos, hogy a melegeket ajnározza, és elnézi a kisebbségiek otromba viselkedését. A világ sokkal színesebb és érdekesebb, mint gondolnád.
2013. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Én azt soroltam fel, ami jellemző általában a liberálisokra. Most nem írhatom le minden egyes ember tulajdonságait, mert itt ülhetnék egy hónapig... :)
2013. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Azt soroltad, ami SZERINTED jellemző, de ez a valóságot nem fedi.

Hidd el, senki nem akar melegeket nézni a Hősök terén "rózsaszín tangában döngetik egymást" és a cigányok viselkedését sem akarja senki sem elnézni.


Attól, hogy ezt egyesek sokat hangoztatják, még nem lesz igaz.

2013. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

"Hidd el, senki nem akar melegeket nézni a Hősök terén "rózsaszín tangában döngetik egymást" és a cigányok viselkedését sem akarja senki sem elnézni."


Ahhoz képest, hogy senki nem akarja elnézni, mégis szinte mindenki elnézi és közönnyel viseltet iránta. Szóval ne gyere nekem ezzel az álszent szöveggel, mert én csak a valóságot tartom szem előtt és bizony az a valóság, amit felsoroltam fentebb.

2013. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

"amikor 4 cigánygyerek molesztál egy aranyos, szőke magyar lányt a buszon, akkor azt szerinted tűrnie kéne a buszon utazó többi magyarnak, mert a cigányok lelki érzékenységére tekintettel kell lennünk a liberális logika szerint..."


Téged előadásokon kéne mutogatni, hogy mennyire lehet összezavarni egy ember pszihéjét. Tőled még a Vona is bocsánatot kérne (de inkább a szüleidtől) hogy ezt a hatást érte el.

2013. máj. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
100%

Az a vicces ketteskében, hogy itt állítja, hogy ez az "általános liberális felfogás". Egyrészt ilyen nincs. Másrészt a liberalizmus lényege: mindent meg lehet tenni, amíg EZZEL MÁSNAK NEM ÁRTASZ!!!! A példáid pedig ezért nem jók: 1) közszeméremsértés. Ha valóban megtörtént amit állítasz, menj és tegyél feljelentést. Lábad van, kezed van, telefonod van. Érdekes módon ezt egyetlen szélsőjobber sem tette meg, de mi vagyunk számon kérve, hogy miért tűrjük. Miközben ti ugyanúgy ültök ölbe tett kézzel.


2) példa: fizikai erőszak. Ha ilyet látsz, azt tilos eltűrni, kötelességed jelenteni a rendőrségnél. Én még ilyennel nem találkoztam, szóval nem értem megint miért tőlünk kéred számon, hogy miért tűrjük, miközben te ugyan úgy nem intézkedtél!

2013. máj. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%

Hogy is fogalmazzak?

Tegyük fel, választanod kell.Mi vagyunk a jobboldaliak.

Minket választasz, vagy őket: http://www.youtube.com/watch?v=GqX94CZykZo?

2013. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!