Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehetne küzdeni és...

Hogy lehetne küzdeni és védekezni a filoszemitizmus ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre nagyobb teret hódít , az iskolákba is beleakarják tenni.

2013. máj. 8. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne, nekem semmi bajom a zsidó néppel, kultúrával, bírom Izraelt is, a zsidó vallásban sincs semmi kivetnivalóm, a zsidó kultúra pedig sokkal régebb óta hat Magyarországra, mint pl. az angol. Már az 1200-as években is volt Budán "Zsidó utca" nevű utca pl.
2013. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

" Sajnos egyre nagyobb teret hódít , az iskolákba is beleakarják tenni."


Szerintem meg beteg vagy.

Az iskolákban csak azt próbálják beleverni a gyerekek fejébe hogy senkit ne gyűlöljünk azért mert más a bőrszíne, más a vallása, vagy épp fogyatékos.

Elég szomorú hogy az ilyen alapvető dolgokat az iskolákban tanulják a gyerekeke nem pedig otthon.

2013. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez tévedés.


Nem ismeritek a filoszemitizmus fogalmát , ez jóval túltesz a vallás és a bőrszín toleranciáján.

A filoszemitizmus a zsidó szupremácia támogatása és tolerálása.

2013. máj. 8. 20:57
 4/7 hollófernyiges ***** válasza:

A filoszemitizmusnak semmi köze a zsidók szupremáciájához, annyit jelent hogy valaki érdeklődik a zsidó kultúra és vallás iránt és pozitívnak gondolja a hatásukat a világra.

[link]

2013. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kéne alapítani egy álliberális szervezetet Magyarországon, ami azzal trollkodna, hogy a cigányoknak dupla segélyt kell adni, a magyar egy undorító, bűnös nép, ha néger-arab-cigány erőszakol meg magyar nőt, akkor nem szabad büntetni, minden nap 10 perc holokauszt reggelenként az iskolákban, stb. és mindezt a sokszínűség és a pozitív diszkrimináció, az idegenimádat jegyében.


Szerintem rengetegen ismernék fel tőle, hogy milyen keserű helyzetben vagyunk és annyira kiverné a biztosítékot a magyaroknál, hogy idegenellenessé, köztük antiszemitává is válnának. Egy ilyen szervezetet többet érne, mint tucat szélsőjobboldali párt.

2013. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*egy ilyen szervezet
2013. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3


Nem. Én tisztában vagyok a fogalom jelentésével, csak azt írtam hogy ami az iskolákban zajlik nem filoszemitizmus hanem egy egészséges gondolkodásmód belenevelése a gyerekekbe, amit sajnos otthon nem kapnak meg. Ebben benne van az is hogy nem köpködünk meg valakit azért mert zsidó vallású vagy esetleg muszlim, hindu vagy akármi más. Csak a te beteges zsidórettegésed miatt nem látod a fától az erdőt.

2013. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!