Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha beregisztrálok a munkaügyik...

Ha beregisztrálok a munkaügyiközpontba mint munkanélküli akkor biztosítják nekem a tb-t stb?

Figyelt kérdés
Februárban hagytam ott az iskolát és azóta csak ilyen alkalmi munkáim voltak. De ha munkanélküliként beregisztrálok akkor nem kapok járulékot mert még nem dolgoztam. Most ilyenkor mivan?
2013. máj. 14. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Csak ha jogosult is vagy segélyre.
2013. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Igen ! Mindenkinek biztosítják. Be kell menni az önkormányzathoz is közölni kell, hogy regizett munkanélküli vagy és ők fizetik helyetted
2013. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor is fizetik ha nem kapok semmi járadékot/segélyt? vagy mivel februárban hagytam ott a sulit az elképzelhető hogy néhány hónapig fizetik nekem? ugyanis nemrég volt műtétem is meg a gyógyszereket is támogatottan kaptam
2013. máj. 14. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Az önkormányzat igen, ha ott kérvényezed. A munkaügyi központ nem.
2013. máj. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!