Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog az, hogy Magyarországon a menekültek a menekülttáborban Debrecenben az ellátás mellett heti 34000 HUF-ot kapnak zsebpénzként akkor, amikor egy becsületes magyar álláskereső egy hónapra sem kap ennyit?

Figyelt kérdés
Hát hogy lehet az, hogy minden ellátás mellet ennyit kapnak csak úgy, és ki állja a cehet?

2013. máj. 22. 23:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/122 tetro ***** válasza:
36%
Szóval a debreceniekről volt szó, általánosítva persze néhány elkövető tetteit az összes debreceni menekültre, de te már levonod a következtetést, hogy máshol se lehetnek különbek. A tökéletes példája vagy annak, amiről beszélek.
2013. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/122 tetro ***** válasza:
38%
A kurucot meg azért üldözik mert hazudik.
2013. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/122 anonim ***** válasza:
28%

Ez nem következtetés, hanem sejtés. De ahol beengedik Európába ezt az arab-paki csürhét, mindenhol csak a baj van velük.

Mikor, miben hazudott a kuruc? Azért üldözik, mert nem nyalja a cigányok és a zsidók seggét, és nem gyalázza a magyarokat.

2013. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/122 tetro ***** válasza:
65%

Mondjuk az egyik barátomról az írta, hogy egy kajmán az apja... Pedig teljesen egészében ember.

Egy rendőr barátomnak meg kirakta a nevét, számát, címét hogy ő verte össze az embereket a tüntetésekkor. Budapesten sem volt... Én személyesen ezt a két esetet ismerem. Ha lenne impresszuma, akkor az utóbbiban annyi pénzt pereltünk volna rajtuk, hogy az egész bazár bezárhatott volna. De nincs impresszum, számonkérhetetlenek, ergo nem vállaljak a felelősséget azért amit mondanak. Mert hazudnak, tudatosan.

2013. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/122 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom, h ez a kajmános dolog szánalmas kötözködés volt-e, v ennyire buta vagy. Amit most írok, azt csak utóbbi esetben olvasd el: a kajmánt bizony nem szó szerint értették, sztem ha marhának v majomnak nevezel egy embert, te se gondolod azt, h biológiailag ezen állatok családjába tartozik.

A rendőr barátod meg honnan tudod, h nem volt Pesten? Ugyanúgy hazudhat ő is. Mindenesetre szép kis barátaid vannak.

2013. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/122 tetro ***** válasza:
31%
Onnan, te hülye ökör, hogy velem volt vidéken. Barom...
2013. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/122 tetro ***** válasza:
36%
Elmagyarázom neked a kajmános példát is. Ha már olyan hülye vagy, hogy azt feltételezted, hogy szó szerint értem. A kajmánt mint a metaforát, a hozzád hasonló iq-lightok a zsidókat szokták hozzájuk hasonlítani. Ennek a barátomnak mindössze annyit kellett tennie, egy mocskolódó zsidózós cikkhez, hogy sikeres. Mindezt úgy, hogy nincs a felmenői között zsidó se. És ha lenne ahhoz sincs persze se neked, se a kurucnak qrvára semmi köze... De nem is számít. A lényeg, hogy a kuruc mindkét esetben hazudott. Több esetbe én személyesen nem láttam bele, de akkor még egyszer, hátha eljut az agyadig... Egy újság sem lehet hiteles, amelyik nem kérhető számon.
2013. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/122 anonim ***** válasza:
29%

Elárulom, a kajmán nem a zsidó szinonimája, bár kétségtelenül nagy az átfedés. Kajmánnak azt nevezzük, aki más emberek kárára, azokon átgázolva gazdagodik meg.

Az index és hasonló undormányok pedig nap mint nap hazudnak, hiába számonkérhetőek. A magyarok kárára elkövetett hazugságokat úgysem kéri számon senki. Egyébként belinkelnéd azt a cikket, amiben a rendőr haverod szerepel?

2013. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/122 tetro ***** válasza:
67%

Nem, nem linkelnék be egy cikket, amin a barátom neve száma és címe szerepel.

De úgy látom kevés vagy, hogy felfogd. Az indexnek van impresszuma, ergo számon kérhető. Hazudik rólad az index? Beperelheted. Ezért nem érdeke hazudni. A kuruc viszont egy hazugsággyár, amit semmi nem támaszt alá jobban, minthogy névtelen senkik írják, akik nem vállalják a felelősséget a hazugságaikért.

2013. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/122 anonim ***** válasza:
17%

Nem a barátod címére és telefonszámára vagyok kíváncsi, hanem h pontosan miért, milyen kontextusban, milyen források alapján tették közzé. Persze azt megértem, h nem akarod belinkelni, hasonló helyzetben én se bíznék meg egy idegenben, na mindegy.

Az indexnek érdeke hazudni, mégpedig azért, h rossz színben tüntesse fel a nemzeti oldalt v az egész magyar nemzetet, illetve jó színben a zsidókat és a cigányokat. Mivel pedig az igazságszolgáltatás az utóbbiak pártján áll, így nyugodtan felvállalhatják a nevüket, úgyse lesznek felelősségre vonva, amíg magyar kormányunk nem lesz.

2013. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!