Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létre lehetne hozni a cigányok...

Létre lehetne hozni a cigányok számára egy autonóm területet? Van ilyenre lehetőség?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 10:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Lehetne ,de nem EU tagként, ezek a brüsszeli disznók egyből rásszizmust , nácizmust ,fasizmust , trappizmust , babtizmust kiáltanának.
2013. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
egy kisebb várost kéne nekik adni, és nem dolgozókat abban összegyűjteni, és magyar irányítás alatt megnevelni őket, megtanítani nekik hogy kell viselkedni, élni, beszélni stb. Aztán ha valaki elérte azt hogy emberhez méltóan viselkedik, akkor vissza lehet engedni a társadalomba.
2013. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Szlovákiában, Kassában egy város lakótelepére telepítették a környéken élőket , hogy 1 helyen legyenek.

Kassa lunyik 9 , gondolom sokat hallottatok róla.


A szlovák kormány azért jobban kezeli a cigányokat , mint a magyar.

2013. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azért én nem teljesen erre gondoltam. Én személy szerint a cigányok felzárkóztatásának az érdekében hoznék létre egy ilyen területet.
2013. máj. 25. 11:14
 5/20 anonim ***** válasza:
15%

És melyik országból szakítanál ki egy darabot? Mert autonómiáról beszélsz, ami nem pár hektárra utal. Persze könnyű más kezével verni a csalánt, és más országtól elvárni ezt. Szóval Magyarország mely darabjáról mondanál le? Amúgy ez akkora vadbarom ötlet, hogy elképesztő. Feltaláltad a gettót. Felvetődik a kérdés, hogy mi alapján utalnád be oda az embereket? Bevallásos alapon, vagy felállítanál egy kritériumrendszert, hogy ki a cigány? Hol húznád meg a vonalat?

Én csak remélni tudom, hogy soha nem lesz egy olyan vadbarom nemzet a világban, aki a magyarokat kiáltja ki bűnösnek, és akarja megoldani a magyarkérdést ilyen embertelen módon. Mert azt ugye tudjátok, hogy a magyarság 10-12 milliós lélekszámával törpe minoritás a világban, és mint olyan, könnyen kiiktatható egy nagyobb hatalom által. Szóval kedves magyar barátaim, ne pattogjatok, mert az egész népünk bánhatja :(

2013. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Egyrészről ez egy kérdés volt, nem tudom miért kell túlreagálni és azt sem értem, hogy a kérdés kapcsán, hogy jutottál egészen a magyarok kihalásához.


Elolvasása ajánlott: [link]

2013. máj. 25. 12:00
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
igen de az autonóm területet ak47-nek hívják
2013. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Fölösleges.

Nem tudnának mit kezdeni vele, nem vándorolna oda senki, mert nem lenne kin élősködni. Hiába adnának pénzt nekik az induláshoz, 1 hét után csődöt jelentene az állam, majd szépen mindegyikük visszavándorol élősködni az adott országba.

Senki nem adna ezeknek területet, arról nem is beszélve, hogy a cigányoknak értelmiségi rétegük sincs. (az a pár darab, aki normális, meg ugyanúgy lenézi a fajtáját)

8 általánossal (vagy még annyival se) nem lehet országot vezetni.


Ismerősöm tanár. Ő mondta, hogy ezeknek a cigányoknak fogalmuk sincs róla, hogy a segély és a pótlék a mi adónkból van. Úgy hiszik, hogy majd az állambácsi nyomtat pénzt csak úgy, és azt adják oda nekik. Hatalmas nagy pofára esés lesz számukra, amikor majd nem fog senki "nyomtatni".


Rezervátumokat kéne létrehozni, ahova be lehetne tömöríteni őket. Onnan se ki, se be. Szigorúan. Aztán egymás között azt csinálnak amit akarnak. Ez a külön állam annyiban lenne jó, hogy ki lehetne őket paterolni oda, megvonva az állampolgárságot.

2013. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen felesleges ezeknek különálló államot, vagy autonóm területet adni, mert még arra sem képesek, hogy földet műveljenek.

Bűnözésből, lopásból nem lehet államot építeni, még kevésbé fenntartani azt.

Olyan lenne, mint egy rosszabb afrikai ország. Szegénység mélypontja, semmi közbiztonság, és az emberek tömegével járkálnának át a gazdagabb szomszédos országokba lopkodni.

Értelmiségi rétegük sincs, akik összefognák a cigányokat egy néppé.


Törzsi társadalomban élnek a cigányok. Egy nagy cigány család számára egy másik cigány család az potenciális rivális. Képtelenek lennének akár egy önálló népet formálni. 600 év alatt képtelenek voltak 1 néppé fejlődni, és beilleszkedni az európai kultúrába. Ha ez 600 év alatt nem sikerült sehogy se, akkor most se fog (sajnos).


A cigányoknak van szervezete az EU-ban, a vezetője is cigány származású, de mivel Luxemburgban született, így aztán marha nagy rálátása lehet a dolgokra.....

2013. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

"Azért én nem teljesen erre gondoltam. Én személy szerint a cigányok felzárkóztatásának az érdekében hoznék létre egy ilyen területet."


Már ötszáz éve zárkóznak fel. Arra még nem gondoltál, hogy feladd?

2013. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!