Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A balliberálisok miért akarják...

A balliberálisok miért akarják tönkretenni az olyan igazmondó hazafiakat, mint Bayer Zsolt és Szaniszló?

Figyelt kérdés
Gyurcsány hazudott, azt szeretik!De mikor vki igazat mond azt megtámadják a hikálok!

2013. márc. 24. 08:36
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
84%

Én Jobbikos vagyok , de nem teljesen értek veled teljesen egyet.


Szaniszló elég sok hülyeséget beszél ,főleg ezekre az ezoterikus dolgokra gondolok , én nem tudok ilyesmikben hinni.


Bayer Zsolt , ugyan az igazságot mondta ki abban a bizonyos cikkében , csak rosszul fogalmazott.

2013. márc. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok balliberális, de ez a két ember NEM igazságot mond, hanem hülyeségeket!
2013. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%

Három dologban tévedsz. Nem a balliberálisok, és nem tönkretenni akarják. Megértem, hogy neked ez az igazmondás, de vannak, akik tájékozódnak, összevetik az állításokat a valósággal és a törvényszerűségekkel, ezért arra a következtetésre jutnak, hogy ez a két ember uszító. Az uszítást néha lehet az igazmondás kicsi ferdítésével vagy hígításával is elérni, de többnyire hazug állítások hangzatos beállításával.


Mond, van neked emberi kifejezésed is bizonyos csoportok megjelölésére, vagy csak alpári módon tudsz fogalmazni?

2013. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
66%

Jaj hagyjuk már....

Mikor Kertész lehordta a magyarokat akkor a ballib kussban volt, akkor most is kussoljanak.

2013. márc. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

"Mond, van neked emberi kifejezésed is bizonyos csoportok megjelölésére, vagy csak alpári módon tudsz fogalmazni?"


Kertész Ákos ugyanezt mondta , csak ő még több embert bélyegzett meg.Van mér pár hozzá hasonló ember akik szintén hasonló megjegyzést tettek.


Őket miért nem támadják?

2013. márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
92%

Kertész Ákost tényleg nem támadták? Gyurcsány hazugsága sem zavart senkit?


Akkor én bizony egy párhuzamos univerzumban élek, emlékeim szerint hatalmas balhé volt mindkettőből, és nem csak jobbosok akadtak ki.


Az ilyen "igazmondó hazafiakban" meg az a vicces, hogy gyakran hallom jobbikosoktól, hogy mindenki megeszi, amit a média mond, meg a retekklub, csak ők nem, miközben őket olyanok vezetik meg, akik még a normalitás látszatára sem adnak, és őket nevezik "igazmondó hazafiaknak".


Régi elméletem, hogy mindenki először a saját hibáit veszi észre másokon is...

2013. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
35%

Én nem emlékszem rá, h bárki is az utcára ment volna "magyar vagyok" táblával a nyakában, úgy h ahogy mondtam:

Kusss:)

2013. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen igazad van, foglaljuk törvénybe, hogy mától a felháborodás egyetlen legitim formája, ha táblával a nyakunkban sétálunk az utcán :)


Boldoggá tettél, ugyanis ezzel kimutattad, hogy én még soha nem háborodtam fel semmin (soha semmilyen táblával nem sétálgattam a nyakamban ugyanis...), szóval egy nyugodt, sztoikus emberré változtattál ezzel a bölcs gondolatoddal.


Köszönöm! :D

2013. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

A ballibek 99%-a nem akadt ki gyf hazugságaira, hanem mosdatták őt a tv-ben!

Bayer meg Szaniszló meg nem hazudik soha! Mindig lerántják a leplet a kommunistaliberális trükkökről és mocskosságokról!

2013. márc. 24. 09:35
 10/47 anonim ***** válasza:
96%

A ballibek 99%-a soha nem volt olyan helyzetben, hogy bárkit mosdathasson a médiában. (Én emberekről beszélek, nem politikusokról, utóbbiaknál pártállástól függetlenül fel fogod fedezni a kettős mércét.)


Bayernél nem vagyok ebben sem biztos, de Szaniszlóról úgy gondolom, ő nem hazudik, csak bolond. Igaznak tartja, amit mond, és nem tűnik fel neki, hogy semmiféle bizonyítéka nincsen rá.


Olyan kicsit, mint Kertész Ákos... ő is meg volt győződve, hogy igaz, amit mond, csak hát nem egy okos ember...

2013. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!