Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szeretnék lopni eredeti...

Szeretnék lopni eredeti "Magyar ne lopj! " táblát. Mostanság melyik országban van ilyen kirakva?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

szerintem ausztriában van

lopni " ne lopj " táblát xd

2009. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
széééép, a magyarok még a "magyar ne lopj" táblát is lelopják :D
2009. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen én is láttam egyet Ausztriában. Magyarul volt kiírva: "Ne lopj magyar".
2009. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Hogy szerethetnek ott is minket :)
2009. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát maradjunk annyiban, hogy Ausztriában sem a _magyarok_ lopnak...
2009. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
hanem a rézbőrűek
2009. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez megnyugtató. Akkor nem kell égjen a pofám, ha kimegyek?
2009. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés jólesett, fel is ébredtem :D Nem tudom hogy jutott eszedbe de okoztál egy vigyort, kösz :D (nem gúnyból írom, tényleg nagyon poén)

Egyébként én sokat jártam ki, és láttam sokszor. nem tudom, mire verik a mellük, a történelem során ők is loptak, sőt, az osztrákok alapjáraton elég rosszindulatúak, és nem azért mondom, mert előítéletekkel vagyok tele.

Él is kint rokonom, és jártam is sokszor az országban, de én nem éreztem jól magam. Szép ország, de nem egy álomnépség. Németország akkor már, ott tényleg lazábbak. (valamennyire...)


Ja, és olyan helyen keresgélj, mint Bécsi Advent vásár. Mi ott kétszer találkoztunk vele, és rajzoltam az egyikre :,D Még le is fényképezett valami prűd boszorka, de volt köztünk egy elég magas srác, és nem mert közelebbről kötözködni... Mondjuk, a többiek mind előrántottak egy gépet és leálltak parodizálni a fényképezését, lehet attól ijedt úgy meg.

Vicc, hogy nem csúnyát rajzoltam, hanem VIRÁGOKAT. Sok virágot :)

2009. okt. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Régi kérdés látom, meg nem is a kérdésre válaszolok, bocs! :)

De pl. mi is fogadhatnánk úgy az osztrákokat, meg a németeket, hogy légyszi ne szennyezd a folyóinkat, ne büdösítsd a levegőnket szemétégetővel, ne hord ide a szemetedet, ne ránk sózd a megmaradt büdös élelmiszeredet!

2011. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!