Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek menyibe fog...

Szerintetek menyibe fog kerülni az országnak az, hogy az egész országban átírják a magyar köztársaságot magyar országra?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem ,hogy a pénzt, táblákat, bélyegzőket stb. Mert szerintem nagy pénz kidobás. De ez az egész ország átnevezést értelmetlennek találom
2011. márc. 10. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Legyen elég annyi, hogy kib.szott sokba. Jóval többe, mint amennyiből az ország összes iskolájának kémia- és fizikalaborját bőségesen felszerelhetnénk.

De majd a "spórolós" kormányunk ezt is kibekkeli. Mint a januári-februári rekordhiányt, ami az egész évi tartalék 80%-át elvitte.

Magyarország, (nem Magyar Köztársaság) én így szeretlek.

2011. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
eddig is mindenki magyarországnak hivta, és más nyelveken is simán magyarország, nem pedig köztársaság...
2011. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Bele fogunk rokkanni, még unokáink is fizetni fogják, talán még IMF hitelt is fel kell vennünk :))))))))))
2011. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Semmi ok az aggodalomra,majd megemelik a nyugdíkorhatárt ezerévre,kitalálnak hozzá valami kötelező adózást és miután összegyűlt valami privatizálják.
2011. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy az első írja.

Innen a külsősöknek értelmetlennek tűnik,de azt jegyezze meg mindenki,hogy aminek nincs értelme,de csinálják akkor abból valakiknek hatalmas pénze lesz.

2011. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
..és mennyit fog hozni a konyhára, hogy számonkérhetőek lesznek azok az emberek akik a régi Alkotmány védelmének tudatában, előre erre alapozottan követték el a sokezer milliárdos sötét és becstelen üzleteiket az ország kárára!
2011. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Most ez a legfontosabb magyarországnak,hogy ne legyen köztársaság és hogy legyenek vármegyék.Van ennél fontosabb dolog,amire költeni lehetne az ország pénzét?Drága kormányunk az utóbbi időben olyanokat talál ki,hogy nem csodálnám,ha a környező országok visítva röhögnének rajtunk!
2011. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Opps, benéztem a kérdést.
2011. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bár egyetértek az előttem dohogókkal, azt azért jelezném, amit már egy másik helyen is írtam, hogy ez állítólag nem kerül semmibe, mert nem cserélnek ki csak e miatt semmit, hanem csak amikor amúgy is le kell cserélni, vagy pótolni kell valamit, csak akkor alkalmazzák majd az új elnevezést. Ezt mondta Szíjjártó Péter.
2011. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Dick Esmen ***** válasza:

"Ezt mondta Szíjjártó Péter."



Ez a kulcsmondat.Szíjjártónak azt se hiszem el amit kérdez!

2011. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!