Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha valaki egész életében nem...

Ha valaki egész életében nem dolgozott "fehéren", az nem kap 1 forint nyugdíjat se?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan az se, aki fehéren dolgozik.
2013. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ebben van valami, bár szerintem azért nem kell félni ettől, mert egyik jövőbeni kormány se meri meglépni, akármilyen csődközel lenne, mert ott tépnék szét... Előbb kapcsolják le az összes közvilágítást, vagy nem tudom.

na mindegy, a jelen állás szerint akkor hogy is van ez?

2013. júl. 5. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Az tovább élősködhet minimálnyugdíjon.
2013. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki jelenleg még nincs 30-35 éves, az már tökmindegy milyen szivárványszínben dolgozik, nem lesz nyugdíja.
2013. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért kapna? Időskorúak járandóságát esetleg, de az mire elég?


"Ebben van valami, bár szerintem azért nem kell félni ettől, mert egyik jövőbeni kormány se meri meglépni, akármilyen csődközel lenne, mert ott tépnék szét... Előbb kapcsolják le az összes közvilágítást, vagy nem tudom.

na mindegy, a jelen állás szerint akkor hogy is van ez?"



Ebbe nem legyél biztos. Tudod hány százezren vannak akik jelenleg is semmiféle szoc. támogatást nem kapnak ellenben a tb-t nekik kellene fizetni? Érdekel ez valakit szerinted?


Egyébként miért nem dolgozol legálisan? Hiteltartozásod van és azért, hogy le ne vonják? Mert akkor emiatt nem érdemes, ezt csinálni.

2013. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!