Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy számolták ki a MÁV...

Hogy számolták ki a MÁV sztrájk alatt keletkezett veszteséget? (100 millió Ft)

Figyelt kérdés
100 milliós veszteséget okozott a tegnapi pár órás sztrájk. Ezt hogy számolták ki? Nem azt mondják mindig, hogy a MÁV veszteséges,deficites, ebből az következne, ha állnak a vonatok, akkor kevesebb a veszteség, vagyis inkább nyereségük származott akkor a sztrájkból, nem?
2009. okt. 20. 08:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A kérdező nem fideszes:) nem is mszp-s:) nem is stb:)

És a kérdező bérletes ingázó, és tényleg nem kapja vissza a bérlet árát még 1 hónapos sztrájk esetén sem. A kérdező nem ment volánbusszal, mivel a vonatok menetrendszerűen jártak már reggel 6-kor is. Sőt a Volánbuszokra ha akart volna, sem fért volna fel, ezért felesleges plusz pénzeket fizetni a Volánbusznak ilyenkor, mert azt senki sem választja a MÁV helyett.

2009. okt. 20. 12:56
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

"azt senki sem választja a MÁV helyett."


Milyen alapon hazudod ezt, ha ott se voltál? vagy csak "senkinek" tartasz bennünket?

2009. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nagyon kevés helyen van az, hogy megy egy ulticélra busz is, vonat is..
2009. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem a kérdezőre gondoltam, hanem az egyik hozzászólóra, amikor a pártszimpátiát firtattam. De azt senki nem mondta, hogy a "kérdező" naponta 100 milliót fizet a MÁV-nak így ő okozta a kiesést! A kérdezőn kívül más is hasznáélja a vasutat így elég hülyeség a saját utazási szokásból levonni következtetetést. Ennyi erővel szerintem nem is kell vasút, mert én sosem használom!

És tudod mivel az elégséges szolgáltatásról nem volt megállapodás, így nyilván nem két órás megállapodást kötött a MÁV Volánnal, hogy mennyit fizessen neki a bérletek elfogadásáért, valószínűleg egész napra megyeztek, mert a MÁV azt sem tudta meddig tart a sztájk, ugyanis a Gaskó Úr által istenített "gördülő" sztrájk lényege, ahogy ő is fogalmazott, hogy káoszt okoz! És nyílván , mivel kérdező a teherforgalom után sem fizet útpályadíjat ott sem jelentekezett kiesés, pedig ha jobban elolvassa a kérdező akkor látja, hogy azt írtam, hogy itt lehetett a legnagyobb kiesés!

2009. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy volt olyan hely, mert ugye a kérdező mindenütt nem lakhat, ahol hatkor még nem ment vonat, csak dél körül indult a forgalom!
2009. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a máv igazán sztrájkot akarna, akkor lecsukva hagyná a sorompókat is egy napra.
2009. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!