Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon miért ciki a...

Magyarországon miért ciki a hazafiasság, nacionalizmus?

Figyelt kérdés

Szerintem a világ legtermészetesebb dolga, hogy az ember szereti a hazáját, a kultúráját , nyelvét.


Egyes körökben, viszont ez ciki.

Olvasgattam fórumokat és szörnyű dolgokat tapasztaltam:

"a magyar egy korcs aljanép"

"a magyarok velejéig romlottak"

És ehhez hasonlókat meg rosszabbakat olvastam

Kedvem támadt volna lekeverni nekik egy pofont.


Nem értem, hogy a saját népét, hogy nevezheti valaki így.


A szüleim is hazafiasak , az osztály ahova járok ott is, szinte mindenki hazafias.



2013. júl. 20. 11:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi hogy nem válaszolok, de engem is érdekelne :)
2013. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%
Azért ,,ciki" hazafiasnak lenni, mert Mo.-n van egy szélsőjobboldali párt és így nehéz különbségeket szabni a patriotizmus, nacionalizmus és a sovinizmus között. A nacionalizmus pedig már önmagában egy nagyon megosztó ideológia...
2013. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 tetro ***** válasza:
82%
Azért ciki szerintem itthon, mert nagyon sokszor nagyon sokan hazafiasságról beszélnek, de az egész semmi másról nem szól, mint hogy ők születésüknél fogva, akkor is ha semmit sem értek el, eleve jobbak, mert fehérek mert keresztények mert magyarok mert heterok. Ez pedig nem haza szeretet, hanem sima gyűlölködés a haza szeretet álcája mögött.
2013. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
18%
Azok akik ezeket írják csak magyar nevűek, de nem magyarok, hanem bibsik. Pont elegen vannak az országban(de már országon kívülről is kommentelnek) és pont úgy tudnak érvényesülni a fórumokon, hogy halljuk a hangjukat.
2013. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
87%

Amit írsz az valóban a világ legtermészetesebb dolga. Ugyanakkor ezt rögtön szembeállítod néhány szélsőséges álláspontjával és azt mondod, hogy pofán vernéd őket.


Miért nem tudod a magyarságod megélni anélkül, hogy érdekelne az ilyen emberek mocskolódása?

2013. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
81%

Mit értünk hazafiasság alatt? Mi számít hazafiasságnak?


Manapság szétnézünk az utcán több táborba tömörülő fiatalságot láthatunk. Nézzünk is szét köztük.


1. "Nagy magyarok" : Utálják a cigányokat, zsidókat és kedvenc jelszavuk a vesszen Trianon. Őket tartják hazafinak azért mert megvernek naponta 2 cigányt és elkiáltják magukat hogy "vesszen Trianon" aztán egy turul tetkót rávésnek a hátukra.


2. Lázadók szövetsége alias "Punkok" : jellemzőjük hogy kannást szürcsölgetve bomlasztják a kisközért rendszerét. Szerintük rendőrállamba élünk. Kedvenc jelszavuk a mocskos rendőrök, bár ha őket verik vagy kirabolják egyből rendőrt hívnak.


Mindkét tábor nagy hazafinak tartja magát és szerintük az ország érdekeit akarják nézni ( ami teljes véletlenségből a vezetőik érdeke is...)


Én azt mondom ne lázadjál, magyarkodjál... menjél tanulni, szerezz egy barátnőt, menj el dolgozni, házasodj meg, legyenek gyerekeid és élj boldogan! Ne a 20. századi eszmerendszerekben keresd a boldogságod!

2013. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 tetro ***** válasza:
90%
El is felejtettem, hogy ez a hatalmas magyarság (ahogy a négyes válaszból is látszik) jelentős részben kirekeszt. Valamiért néhányan azt gondolják, ők dönthetik el ki magyar és mennyire az. Ha valaki nem ért velük egyet, akkor az nem magyar. Hiszen ellenkező vélemény fogalmaz meg egy igaz magyarral szemben, aki ezek szerint maga a nemzet. És ha nem magyar, akkor valószínűleg zsidó (pedig van egy csomó nemzet még, de azért mi tudjuk hogy ő zsidó), mellette egy kicsit cigány és valószínűleg homoszexuális. De biztosan liberális. Sajnálom, de ha a hazaszeretet másokkal való szembe helyezkedést és gyűlölködést jelent, akkor szerintem ez egy tévút. Na gyerünk mondjátok el mi vagyok, szeressétek így a nemzetet :)
2013. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%

"Magyarországon miért ciki a hazafiasság, nacionalizmus?"


Talán azért mert nem akarják, hogy olyan idióta Nagy- Mo.-os "ruházatú"

emberkékkel azositsák őket akik a nyílt utcán beitaloznak, "trianonoznak" "karlenditgetnek", közben szétbarmolják a buszvárót, és amikor számonkéred rajtuk akkor magyargyülőletről ajvékolnak, meg "libsiznek"- "komcsiznak" magyarázatul.


Italboltokban az összes lepusztult ember "nagymagyar", akik már konkrét tervekkel állnak elő komplett népcsoportok kipusztitására, a nemzet megmentésére.


Meg elég megnézni egy Jobbik gyűlésen milyen nagynemzeti -hazafi alakok jelennek meg. (Főleg amikor megszólalnak)


-Kisajátitották a nemzeti szimbolumokat is ezek az egyének.


Köszi ebből nem kérünk.

2013. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Tanulok eleget, jövőre érettségizek ,már sikerült egy középfokú angol nyelvvizsgát letennem ,idén még akarok egy németet is.


A cigányokat én sem szeretem.

Lakik errefelé pár, de a közelükbe nem mennék, anyám szerint igen vigyázni kell velük mert betegségeket terjesztenek a tisztálkodás hiánya miatt, a másik, hogy bűnözők.


Szerintem senki nem szereti őket.

2013. júl. 20. 11:50
 10/38 anonim ***** válasza:
80%

,,Szerintem senki nem szereti őket."


Netán mind az ötszázezret ismered személyesen?

2013. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!