Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy vér nélküli...

Mit szólnátok egy vér nélküli forradalomhoz?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne hogy a parlamentből mindenkit ki kergetni és meg dönteni a kormányt és az egész politikai rendszert ami ma Magyarországon van és olyan embereket keresni aki a hazájáért teszik a dolgukat és nem a fizetésért és juttatásokért.És Magyarország újra a Magyaroké lenne és nem zsákmányolnák ki az országot a külföldiek és egyéb szervezetek és minden ember büszke lenne rá hogy ő Magyar.

2013. júl. 23. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Az baj, hogy nem tudjuk megállapítani, hogy ki él hal a hazájáért és ki hazaáruló.

Nem létezik erre teszt vagy vizsgálat.


A szavak csak szavak.

Emlékezz, az SZDSZ-nek milyen jó marketingje volt ,de közben meg miket művelt.

2013. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

S ha nem mennek el mit csinálsz?

Szerinted majd bemész és demokratikusan közlöd,hogy kedves Orbán úr légy szíves menj el a parlamentből, mire ő felállna azt mondaná,hogy Önnek tökéletesen igaza van, és ha nem szól eszembe sem jut, már megyek is?!

Na meg honnan szeded össze a jó embereket?Bemész a henteshez, hogy te Józsi, de nagyon jól szeleteled a csirkemellet, tökéletes vezetője lennél az országnak.

Továbbá vannak "magyarok" akik akik nem szeretnék ha a magyaroké lenne az ország és azt sem,hogy a magyar vezetők magyar érdekeket képviseljenek.

2013. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én még hiszek benne hogy vannak olyan emberek akik ezt meg tudnák tenni egy szebb és jobb Magyarországért
2013. júl. 23. 16:24
 4/15 A kérdező kommentje:

második

nem nem megyek be de szerintem az emberekbe már össze gyűlt annyi gyűlölet az elmúlt évek alatt hogy lehet nem kellene neki kétszer mondani hogy jöjjenek.Amúgy meg törődjünk bele a sorsunkba hogy sokaknak meg kell vonniuk maguktól dolgokat hogy életben maradjanak és éhen ne haljanak.Csak össze kéne fogni és hiddel a jó emberek jönnének maguktól.

2013. júl. 23. 16:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Túlnépesedés idején semmi ilyesmit sem tudok támogatni.
2013. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Az baj, hogy nem tudjuk megállapítani, hogy ki él hal a hazájáért és ki hazaáruló. "


Én meg tudom.

2013. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem meg az a bajom, hogy nem látok alternatívát. Nem jó ez a vezetés sem és örülnék, ha az összes eltűnne a francba jobbról és balról. És aztán???? Elkeserítő az egész.
2013. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"És aztán"

A Magyar föld a Magyaroké lenne nem másoké és új reformok látnának napvilágot.

2013. júl. 23. 17:02
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre találták ki a parlamenti választásokat. Győzz meg 20 ezer embert, hogy a választókerületedben te vagy a legjobb, és máris képviselheted őket.

(btw: a "magyar" szó miért nagybetű? Ha már magyarkodunk...)

2013. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"És aztán???? Elkeserítő az egész."


És aztán átveszed a hatalmat és kormányt alapítasz magyar emberekből. Ilyen egyszerű.

2013. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!