Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért elégedetlenek azok akik...

Miért elégedetlenek azok akik a fideszre szavaztak?

Figyelt kérdés
Most sírnak, pedig tudták, hogy milyenek, még is rájuk szavaztak, akkor viseljék a következményeit.Ugyan ezek 2018ban újra rá fognak szavazni, vagy esetleg most 2014ben is, ennyire hülyék lennéének?Vagy elfelejtik miket csináltak?
2013. júl. 27. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki arra számított, hogy a balliberális apokalipszis után, növekvő pályára állítják az országot.


Én is rájuk szavaztam, mert bíztam bennük.


2014-re másra szavazok , akikben még nem csalódtam.

2013. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
MSZP meg a fityesz egyformán szarok, csak a saját zsebüket tömték mindig is, többet egyikre sem szabad szavazni.
2013. júl. 27. 18:48
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek ,bármelyik nyeri meg, rosszul járunk.
2013. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor kire szavazzunk?
2013. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem fogják vissza sírni a liberálisokat az biztos.

A sírás nem alaptalan! Volt ennek előzménye bőven.


Görögök se azért sírnak, mert pénz ömlik az országba, hanem azért sírnak, mert ennek ára van!

Görög válság pont 3éve kezdődött. Baloldal ország megmentő akciója is ide vezetett volna.

2013. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 rémuralom ***** válasza:
Nem tudták, hogy milyenek. A Fidesz a kampányban zsákbamacskát árult. Na persze nem mintha mások nyílt lapokkal játszanának - a póker, öö izé, a politika már csak ilyen játék.
2013. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy görögöknél kicsit szarabban kezelték a válságot nálunk meg a baloldal azért relatív megoldotta a dolgokat normálisan, bár ami azóta van...na mind1, kíváncsi vagyok milyen szavazási eredmények lesznek jövőre.
2013. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért elégedetlenek, mert nem erre számítottak. Én is mindenkinek mondtam, hogy szavazzon másra; tök mindegy, hogy kire, csak ne a Fideszre, mert ha 2/3-ad lesz, elszabadul a pokol. Kinevettek, nem foglalkoztak velem, aztán most sírnak és hagyják itt sorban az országot.


Egyébként bevallom, hogy alulmúlták még az én várakozásomat is. Nem gondoltam, hogy ilyen rossz négy év lesz ez.

2013. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szarbol k**va nehéz várat épiteni...
2013. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 szántóvető ***** válasza:
"nálunk meg a baloldal azért relatív megoldotta a dolgokat"-IMF hitellel.még az idén vissza lesz fizetve bár ez a kormány 3 évébe került.
2013. júl. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!