Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy "Izrael, a...

Mi ez a nagy "Izrael, a nyugat utolsó védőbástyája az iszlám terjeszkedés ellen" mánia manapság?

Figyelt kérdés

Régebben csak nyugat-európai nemzeti radikális oldalakon lehetett látni, de az utóbbi időben Magyarországon is tapasztaltam már pár helyen.


Ezeknek az embereknek még nem szóltak, hogy az Európába bevándorló muszlim vallású emberek nem a misztikus Szentföldön keresztül jönnek, hanem repülővel?



2013. júl. 29. 12:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Kicsit olyan érzésem van, mint ha le lennének ragadva a középkornál...
2013. júl. 29. 12:36
 2/5 tetro ***** válasza:
45%
bizonyára nagyon elterjedt mánia ez, mert én pl még soha sehol nem hallottam róla...
2013. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

A nyugati radikálisok az iszlám dzsihádtól, vagyis nyílt hadjárattól rettegnek aminek, ha a helyi csendőr, NATO tag Törökországot nem számítjuk, tényleg Izrael lenne az utolsó barikádja a nyugati világnak.


Egy hangzatos marhaság, pontosan az amitől a hazai radikális jobb és a nyugati szélsőbalos kör retteg akik a zsidó megszállástól esnek kétségbe.

2013. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább a nyugati muszlimelleneseknél felkapott téma.


Nálunk inkább zsidóellenesség van és az ő ellenségeiket, arab államokat, Iránt tartják szövetségesnek, baráti országoknak.

2013. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vadkan01 ***** válasza:
Elég nagy hülyeség, mert hiába van Izrael állam, mégis növekszik a muszlimok száma Európában.
2013. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!