Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire bonyolult egy...

Tényleg ennyire bonyolult egy rendezvényszervezés?

Figyelt kérdés

Már hetekkel ezelőtt írta pl. az idokep.hu ,hogy hidegfront jön. Ezek meg a falunapot betették 10.ére...

Most, gyakorta az ismétlődött meg, amit 2006ban élőben is láthattunk augusztus 20án a tvbe..

Itt az ország végén lakok a keleti régióban, így a vihar estére ért ide.

Annyi is lett a falunapnak.. KO.

Most, tényleg annyira bonyolult az ún. rendezvényszervezés hogy nem veszik figyelme a vihart?

Mert hetekig ez a dög kánikula volt, nálunk tegnap is egész nap 35°C volt. S szerintem a kisiskolás is tudja hogy ha a hideg + ez a forróság találkozik vihar lesz...



2013. aug. 11. 06:54
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy nálatok hogyan is zajlik, de néha már hónapokkal korábban kitűzik az esemény napját. Például nálunk már hagyománnyá vált, hogy mindig július 2. hétvégéjén rendezzük, ha esik, ha fúj :)
2013. aug. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de nálunk változó, volt már 7én, volt már 14én, volt már 18án, s volt már július végén is falunap...
2013. aug. 11. 07:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár évig dolgoztam műv.háznál.

A népművelők (=rendezvényszervezők) a szabadtéri rendezvények szervezésekor vagy leszervezték,

- hogy rossz idő esetén hol, melyik zárt épületben (kultúrterem, vagy iskolai tornaterem, vagy hasonló) védett helyre teszik,

- vagy kijelölnek egy u.n. "esőnapot", vagyis már előre kiírták, hogy rossz idő esetén az adott napra tervezett rendezvény elmarad, helyette a szintén előre kijelölt napon kerül megrendezésre.

2013. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!