Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Járt már valaki Albániában...

Járt már valaki Albániában és/vagy Macedóniában? Milyen arra az életszínvonal?

Figyelt kérdés
Mármint az nyilvánvaló,hogy rossz.De ez mennyire látszik? Mennyire tiszták a városok,milyen a közbiztonság,stb. Rosszabbak,mint mondjuk Észak-Magyarország?
2013. aug. 15. 21:45
 1/5 rémuralom ***** válasza:
Pár éve egy (akkor még) osztálytársam járt Albániában. Az élménybeszámolójában szamarak mint járművek szerepeltek, a szegényebbje azzal járt. A gazdagok meg öreg Merdzsókkal. Állítólag.
2013. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Szerbiában élek, és én úgy vagyok vele, hogy ezt a környéket hülyeség felosztani, mindenhol rossz, van ahol egy kicsit rosszabb. Viszont vannak még ezektől is rosszabb helyek... A kérdésedre válaszolva, attól függ, hogy hol jársz... Albánia talán tényleg elmaradott, semmi extra ország.. De tényleg a helytől függ. Romániával voltam így, hogy átmentünk a határátkelőn, olyan helyeken jártam, hogy azt hittem, hogy elhányom magam, aztán Székelyföldön meg olyan helyek voltak, amik nagyon tetszettek..
2013. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en voltam albaniaban nyaralni. Mondjuk ahol voltunk 3*-os szalloda nem volt rossz,de a kornyek elegge lepukkant..az emberek bunkok es kedvetlenek,kopdosnek meg krákognak a buszmegallokban...es a szemet rengeteg...kukaba dobni a szemetet??hahh naluk ilyen nincs. Am nagy a szegenyseg de olcso minden a szallodaban egy sor 170 ft volt atszamolva..mo-n egy 3*-os szallodaba azert 170 ft-ert sort?????:D
2013. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Imre Pál ***** válasza:

Milyen arra az életszínvonal?

A felnőtt lakosság 30-40%-a cigaretta, alkohol, kábítószer, ja meg ember csempészéből tartja fenn magát.Akkor el tudod képzelni milyen arra a életszínvonal.

2013. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Természetileg elég szép, de a lakosok olyan bunkók, mint a szamaraik amiken utaznak. Tirana, a főváros a gagyi netovábbja, vicces, hogy az autómárkák a mercitől a merciig terjednek. Olyan az építészete, mintha vennéd a gazdagréti vagy avari lakótelepet, lehánynád festékkel, majd továbbmennél, és klónoznád a végterméket. Az utak kb. olyanok, mintha a betont még fel se találták volna, egy sáv már soknak számít. Ezen kívül tényleg 170-180 ft a sör, vannak kivételes emberek/helyek. Külön világ érdemes odautazni egyszer...
2014. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!