Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Pécsiek! Mi igaz abból, h...

Pécsiek! Mi igaz abból, h romák felgyújtottak egy 17 éves gyereket városotokban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Hírzárlat van, még annak is baja lehet, aki beszél róla. Nálunk csak a fehér magyarokról szabad rosszat terjeszteni. A többieket úgy kell megnevezni, hogy "egy ember", vagy "több ember". Ezt egy vajda is megmondta annak idején...
2013. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Honnan az infó? Én semmit sem találok erről.
2013. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Valami rémlik, manapság sok felgyújtós barbárság történik....
2013. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Balatonszárszón égett meg, csak a pécsi kórházba vitték, az volt a legközelebb, ahol el tudják látni a súlyos égési sérüléseket. Hogy hogyan égett meg, azt még nem tudni, de máris beindultak a facén a különféle teóriák. (amiknek a hitelességét mutatja, hogy azt se tudják, hol égett meg valójában)
2013. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tetro ***** válasza:
47%
A társadalomra szerintem a bűnözéssel hasonló mértékben nem sok minden káros. De a gyűlöletkeltő megalapozatlan pletykák terjesztése azért erős kihívó.
2013. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ezt olvastam, és szerintem a kérdező is erről hallhatott valamit: [link]

Itt azt írják, hogy Balatonszárszón valakik megvertek és felgyújtottak egy 18 éves szentesi fiút, akit a súlyos égési sérülései miatt Pécsre hoztak orvosi kezelésre, de meghalt.

2013. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tetro ***** válasza:
82%

20.59


Ja, pont ezt írják. Szövegértés egyes.

"Az ügy vizsgálata során bűncselekményre vonatkozó körülmény nem merült fel, illetőleg az idegenkezűség kizárható."

2013. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

tetrókám, én még tegnap olvastam az ominózus írást, most csak belinkeltem. Látom, azóta került az elejére a kiegészítés, hogy az idegenkezűség kizárt.

Úgyhogy nem kötekedj.

2013. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tetro ***** válasza:
62%

21.34

úgyhogy inkább olvasd el, amit belinkelsz :)

2013. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom hogy igaz-e, de sok minden nem kerül ki a nyilvánosságra, pedig lehet hogy mindennapos. Pl. 8 cigány támadott meg egy 4 fős magyar brigádot, köztük 1 lányt a Balokánynál. Az miatt, mert egy 12 éves cigány gyereknek nem adtak cigit, aztán hívta a pereputtyot, érdekes mód már felkészülten jöttek, baseball ütőkkel. A lányt 1-2 helyen eltalálták, de mivel elfutottak feltudták hívni a rendőrséget, komolyabb baja senkinek nem esett. A rendőrök elvitték a cigányokat, de gondolom azóta újra kint vannak...
2013. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!