Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar milliárdosok miért...

A magyar milliárdosok miért nem támogatnak civil szervezeteket?

Figyelt kérdés
A FIDESZ nemrég rárontott az egykori főszponzorára, Soros Györgyre, hogy hogy merészeli támogatni a FIDESZ-t bíráló magyarországi jogvédő és más civil szervezeteket (pl. Haza és Haladás Alapítvány, TASZ, Amnesty Inernational, Eötvös Károly Intézet, egy női és egy meleg szervezet stb.). Még Jávor Benedek szerint is az lenne a jó, ha nem külföldi bankárok pénzelnének magyar mozgalmakat. OK, akkor pénzeljék a magyar milliárdosok! Ők miért nem akarják? Nekik miért csak a sport a fontos?

2013. aug. 18. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyok milliárdos, de ha az lennék se pénzelnék ilyen szervezeteket , sem vallási szervezeteket meg egyházakat.


Csak szeretetszolgálatoknak meg állatmenhelyeknek adnék pénzt.


Egyébként a gazdagok többsége szerintem jobboldali.

A Fidesz a hazai nagytőkét tolja felfelé.

2013. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 rémuralom ***** válasza:
100%
Támogatják, csak nem verik nagydobra.
2013. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Támogatják, Csányinak nagyon komoly diákmentoráló ösztöndíjprogramja is van.
2013. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
De azért azt is hozzá kell tenni, hogy a leggazdagabb magyar Csányi vagyona is légypiszok nemzetközi viszonylatban, el sem éri az 1 milliárd dollárt. Soros vagyona 20 milliárd dollár, Csányié kb. 600 millió.
2013. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Minden esetre jó lenne erről többet tudni, ha így van. Mert arról hallok, hogy a sportot támogatják, arról sose, hogy a szegényeket vagy az elnyomottakat.
2013. aug. 18. 20:39
 6/12 A kérdező kommentje:
De támogathatnák a kultúrát, a tengődő, vergődő színházakat, múzeumokat, vagy költőket, írókat is. Ezeket adott esetben már pár millió ft is megmenthetné.
2013. aug. 18. 20:41
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Mért támogatnák a szegények.

Az nem hozna nekik pénzt.

2013. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

62%-os mióta 600 milliós Csányi vagyona??????

100 milliárd felett van bõven.

2013. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
600 millió dollár, te agyhalott.
2013. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha egy ilyen milliárdos "odadob" akár 10 milliót, és aztán fürdik az elismerésben, az neki annyi a vagyonához képest, összehasonlítva az én vagyonommal, mintha én adnék egy csövinek egy tízest. Tehát ha adok neki 200 Ft-ot, valójában többet adakoztam...

(...)

2013. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!