Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar milliárdosok miért...

A magyar milliárdosok miért nem támogatnak civil szervezeteket?

Figyelt kérdés
A FIDESZ nemrég rárontott az egykori főszponzorára, Soros Györgyre, hogy hogy merészeli támogatni a FIDESZ-t bíráló magyarországi jogvédő és más civil szervezeteket (pl. Haza és Haladás Alapítvány, TASZ, Amnesty Inernational, Eötvös Károly Intézet, egy női és egy meleg szervezet stb.). Még Jávor Benedek szerint is az lenne a jó, ha nem külföldi bankárok pénzelnének magyar mozgalmakat. OK, akkor pénzeljék a magyar milliárdosok! Ők miért nem akarják? Nekik miért csak a sport a fontos?

2013. aug. 18. 19:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok milliárdos, de multimilliomos igen. Nem vagyok hajlandó szervezeteknek adakozni, azért, mert 90%-uk csaló és haszontalan banda. Én inkább egyéneket segítek. Kisvárosban lakom, van több szegény sorsú, de ugyanakkor nagyon tehetséges és szorgalmas fiatal. Megvettem nekik a felszereléseket, amikre szükségük van ahhoz, hogy előrébb haladjanak. Idősek otthonának, illetve gyermekotthonoknak szervezek gyűjtéseket és nem pénzt gyűjtünk, hanem használt, de még teljesen jó ruhákat pl. Én így adakozom. Vallási, politikai és más csoportokat nem támogatnék sosem.
2013. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, ebben sok igazság van...
2013. aug. 24. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!