Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a feketék hajlamosabbak a bűnözésre?

Figyelt kérdés
néztem statisztikákat a neten bűntényekről és többségben feketék voltak az elkövetők, néztem börtönökről szóló dokumentum filmeket és a börtönben többségben feketék voltak, ázsiait pl egyáltalán nem láttam, vagy csak nagyon kevesen, a statisztikák szerint is ők követik el a legkevesebb bűntényt. Ennek mi lehet az oka? Közrejátszik benne a származás, vagy sok fekete szülő nem neveli meg normálisan a gyerekét, vagy a diszkrimináció miatt döntenek úgy hogy nem éri meg tisztességesen dolgozni ha úgyis megbélyegzik őket, ezért bandákba verődnek?
2013. szept. 3. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az USA-ban élők között több normális fekete van, mint itt cigány, ha az arányokat nézzük.


Egyébként én sem bírom őket, Bécsben is felvesznek mindenféle giccses, feltűnő ruhát fuxokkal, Magyarországon ezt rajosnak szokták hívni.

Mindig a bevásárlóközpontban lófrálnak , meg ott üldögélnek gubbasztanak.

Szerintem nincs is munkahelyük.

2013. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha olyan csúnya fejem lenne, akkor én is vadállatként tekintenék magamra és ezért úgy is viselkednék. Ez szerintem erősen benne van a dologban.


Aztán még ott van az is, hogy abban nőnek fel, ehhez szoknak hozzá.

2013. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Szaporodnak mint a nyulak!

Nyilván nem tud egy anya annyira figyelni 8-10 gyerekre, mint 2-3ra... Viszi őket a banda, ahol a "nevelés" a bűnözésre okítás!

Ezek az "emberek" aztán felnőtté válva bezárják az ördögi kört és a "jó szülő" folyamat kezdődik elölről.

2013. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam egy 99% fekete lakta országban nyaralni, és ott nem tapasztaltam ilyet. Végigmentem a "bodegatelepen" és az emberek integettek, meg mosolyogtak, vidámak voltak és barátságosak. Sok raszta is volt köztük :)


Egyébként gondolom az a különbség, hogy ott az az ő saját országuk, tehát nem kisebbségben és nem bevándorlóként élnek...

2013. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként gondolom az a különbség, hogy ott az az ő saját országuk, tehát nem kisebbségben és nem bevándorlóként élnek..."


Miért, ha te elmész mondjuk Spanyolországba vagy Lettországba, akkor előjön belőled a fuxos rajgyerek és mindenkit szét akarsz ütni a magyar bandáddal?

2013. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát az a bodegatelep nem volt igazi bodegatelep csak turistaközeli frekventált hely ahol "a papok táncolnak"


nem hiszem hogy jobbak a négerek mint a cigányok ez csak látszat szó szerint.

egy cigány aki normális akkor elég konszolidáltan felöltöznie, viselkednie és azt hiszik hogy a strandon barnult le és nem is cigány azaz be tud olvadni közénk. egy néger viszont mindig is néger mert az ő bőrszínükhöz nem lehetne eleget napozni

2013. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Egyszer voltam egy 99% fekete lakta országban nyaralni"

ez érdekes, gondolom azért mert ők nem bevándorlók ott, nincsenek megkülönböztetve

2013. szept. 3. 22:49
 8/10 Vree ***** válasza:
Kettes: a te sápadt pofázmányod sem mindenki vágyálma.
2013. szept. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Genetika és nevelés együttesen. Ugyanúgy, mint a cigányoknál.
2013. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Három népszerű gondolatkör van erre.


1. Mert a rendőrök és a bírák is tudatalatt, de szívesebben nyaggatják őket. Tehát nem hajlamosabbak a bűnözésre, hanem a bűnüldöző szervek hajlamosabbak őket elítélni.


2. Genetika, mert születésüktől a génjeikben hordozzák.


3. Neveltetés, azaz semmi köze a bőrszínhez, bárki hajlamos lenne bűnözni, ha olyan körülmények között nőne fel, az egy másik kérdés, hogy "olyan" körülmények között gyakrabban nőnek fel kisebbségiek.


A második verzió nagyon elavult, komolyan vehető kriminológus ma már csak nevet rajta. Ezer meg egy kísérlet és kutatás igazolja, hogy marhaság.


A legelfogadottabb a harmadik verzió, amennyire én tudom.


Az első egy érdekes kérdés, pár évtizeddel ezelőtt nagyon jó tanulmányok születtek róla az USA-ban, de egyszer csak mintha elmaradoznának... lehet, én vagyok csak tájékozatlan.

2013. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!