Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti tervezitek elhagyni az...

Ti tervezitek elhagyni az országot?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Miért terveznénk? Épeszű ember ilyen jó helyet sohasem hagyna el.
2013. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem,nekem itt van a hazám,itt vannak a barátaim.Semmi pénzért nem mennék el innen.
2013. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

lassan én is gondolkodom rajta.

pedig van(most) állásom, jó diplomám.

de amit látok, az nem győz meg arról h maradjak, nem látom a (születendő) gyerekemjövőjét itt biztosítottnak..


unom h hazudik a média, s egyszerűen nem szeretnék olyan országban élni, vagy nem szeretném h a gyerekem olyan országban éljen majd egész életében, ahol a cigányok uralják már az országot , (mindenhol ott vannak már lassan, és az igén ytelenségük és bűnöző hajlamaik nem teszik lehetővé többynire a békés együttélést, amilyen ütemben szülnek, 20 év és többen lesznek) - és én meg dolgozzak ezek helyett h adják nekik a kedvezményeket mindenben...?

hittem h egyszer majd más lesz, hittem h egyszer majd változik a vezetés szemlélete és valóban meg akarják oldani a problémákat, de nem, az ország egyre élhetetlenebb.

2013. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Tompa Mihály válasza :(


Nincs-e elég sebed, oh népem, ami fáj,

Hogy elszéledsz, mint pásztor nélküli nyáj...?

Itthon még nemzet vagy, bár gyászba öltözött:

Koldus földönfutó más nemzetek között.


S te mit mivelsz? Mi sors kiséri életed?

Megadta a remény, mivel kecsegtetett?

Ha hallanád szavam, tudom mit érzenél:

Szivet cseréljen az, aki hazát cserél!

2013. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Én 2009 óta külföldön dolgozom (bár most 2 hete "itthon" vagyok). Könnyű itt hagyni az országot mikor 1 héten többet keresek mint itt 1 hónap alatt... És nem is abba a szakmába dolgozom amiért itthon 4 évig szenvedtem a fősulin. Sajnos itthon a szakmámba elhelyezkedni csak 2-5 év tapasztalattal lehet (vagy protekcióval), külföldön ezt nem nézik. Csak jól végezd el a munkát.
2013. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Az országot kizárólag ostoba emberek hagyják el.
2013. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
59%

Lehet hogy lepontoznak, de megkockáztatom. Mindenkinek van saját véleménye szóval nem kell szidni.

Én majd a későbbi években szeretném elhagyni az országot, mert mire gyerekem lesz az biztos hogy itt a cigány nép lesz a nagy hatalom. Már évek óta semmit nem csinál az állam a cigányokra. A cigányok egyre többen lesznek szóval én úgy tervezem hogy Hollandiába fogok menni. A nép semmit nem bír csinálni a cigányok ellen, mert ha pofont adunk nekik akkor már egyből jajj rendőr bácsi megütött pedig semmit se csináltam jaaajjj én csak egy egyszerű cigány vagyok kérem segítsen brühühü.. ezek a rohadt cigányok..késelnek, lopnak de nem vállalják a felelősséget. Jobbik esetben vállalják de az sem jobb. Pedig igazán ki irthatnák a cigányokat. Nem érdemli meg az a nép az életet!!! NEM KELL VÉDENI ŐKET MERT EGYSZER ÚGYIS RÁJÖSSZ HOGY FELESLEGES VOLT VÉDENI ŐKET MERT ÚGYIS HA NEM AZ A CIGÁNY AKIT VÉDESZ AKKOR EGY MÁSIK LEKÉSEL, MEGLOP! MÁGLYÁRA A CIGÁNYOKKAL!!!!! Szerintem 2030-2040 re Cigónia vagy Cigónyia vagy Lopónia lesz az ország neve ha maradnak a cigányok.

Lehet lepontozni, de ez az igazság. Cigónia lesz az országból ha nem űzzük ki őket az országból. Go vissza szlovákiába, Romániába és Ukrajnába!

2013. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Go vissza szlovákiába, Romániába és Ukrajnába" Ehhez a szlovákoknak, a románoknak és az ukránoknak is lenne egy-két szavuk.
2013. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!