Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nézitek le és utáljátok...

Miért nézitek le és utáljátok itt egymást?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom hogyha valakivel ellenvéleményen vagyok itt, rögtön jön a sértegetés hogy egy csóró senki hülye idióta stb vagyok. Aztán nem is tudja itt senki hogy a másik kicsoda. Miért van ez?
2013. okt. 13. 22:29
 1/10 Vadkan01 ***** válasza:
73%
Nincs más érvük, de legalább jót lehet rajtuk nevetni, nem is tudják mennyire nevetségesek.
2013. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát mert az ember is egy állat és folyamatosan méregeti ki az alfahím. aztán mostanság vannak a trollok akik csak kötekedni járnak, meg vannak a szilárd meggyőződéssel rendelkező emberek akik nem engednek semmiben és minden ellenvéleményt támadásnak fognak fel. ezt ügyesen kilehet használni pl egy kampánynál de akár egy baráti társaságban is hogy hova állsz. pszichológia
2013. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez az áldott emberi természet. Mindig kell valaki akivel rivalizálhatunk és akit utálhatunk.
2013. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én tehetek róla hogy ennyire szánalmas mind? Szinte isszák felsőbbrendű szavaimat, a szemükkel könyörögnek hogy osszam meg megvilágosító gondolataimat, hogy milyen kis porszemek ők mellettem. Én pedig mérhetetlen nagyságomban megteszem ezt nekik.
2013. okt. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert csak itt bátrak!
2013. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az egész ország szánalmas sajnos, a fejétől bűzlik és újra meg is fogjátok szavazni...
2013. okt. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is nevetségesek az ilyenek, van valami komplexusuk amit itt próbálnak kiélni vagy nem tudom...
2013. okt. 14. 11:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert hat rájuk a propaganda. Pontosan azt teszik, amit a nagytesó megálmodott.
2013. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert sokkal kényelmesebb a hivatalosan diktált közszemléletet követni.

Azért megjegyezném, hogy előfordul érvelés is. Ennek gyalázása akkor és azoktól szokott bekövetkezni, akiknek ennyi telik. Az ember alaptermészete, hogy sikerélményre vágyik, érte sok mindenre képes. A siker és annak minősége persze eltérő az egyes embereknél.

Változtatásra gondolsz, ezért veted fel? Attól tartok, az csak úgy lehetséges, hogy minden gyűlölködő, gyalázó és alázó megjegyzésre keményen rá kell mutatni és vissza kell utasítani. Semmiképpen nem belemenni a ilyen játékba. Természettörvény, hogy erőt csak ellenerővel lehet eltéríteni (semlegesíteni). Az ellenerő minősége persze már az adott ember minőségétől függ.

2013. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

pedig nem kellene, amig nem lesz összetartà addig megnèzhetjük magunkat, minden magyarnak egysègesen

nemzetiesen kellene gondolkoznia.

Hûsègem a becsûlet .

2013. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!