Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Korrupcióellenesség, adócsalás...

Korrupcióellenesség, adócsalás ügyben hallotta már valaki, hogy egy orvos ellen vagyonosodási vizsgálatot rendeltek volna el?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 07:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Kezdünk elmenni olyan irányba, hogy aki nálunk módosabb, az egy szemét, sz@r ember. Azért még ne induljunk ütni a kulákot.


Amúgy nem hallottam, ahogy a milliomos vajdáknál sem, politikusok pedig tök legálisan csinálják.

2009. nov. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak tele van vele a média, hogy állandóan követelőznek, hogy emeljék meg a fizetésüket... Holott nagyon komolyan írom, hogy 10 milliós nagyságrendű fekete pénzt tesznek félre évente, ami után nem adóznak. Paraszovenciára gondolok, meg ha van egy "kis" maszek rendelő szerintem sokan megerősítik, hogy nem nagyon szoktak számlát kapni. Azon kívül az a maszek véleményem, ha minimálnbérért dolgoznának, akkor is kötelesek lennének maximálisan ellátni a feladatukat. Nem tetszene nekik? Az a válaszom, hogy nem kötelező csinálni, elvállalni egy munkakört, ha bérproblémája van valakinek. Mindig a versenyszférára hivatkoznak, hogy ott bezzeg mekkora pénzeket keresnek a vállalkozók! Tessék, kevés az orvosi fizetés, el lehet menni a versenyszférába, nem kötelező betölteni a státuszt...
2009. nov. 18. 08:59
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Hogy őszinte legyek, nem sok dolgom volt még orvosokkal, de ahogy én tudom, tényleg nem keresnek sokat.

És valóban, a kérdező kicsit átgondolhatná, mielőtt ilyen véleményeket alkot.

Én személy szerint megemelném az orvosok fizetését, a nővérekével együtt, mert ő helyzetük kilátástalan csak igazán.

2009. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi erővel végülis mindenki dolgozhatna minimálbérért, nem? Sőt, ha lehet, hozzunk már vissza egy kis kommunizmust is, jó?
2009. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanez forditva is igaz,ha ez neked nem tetszik ,bebattyogsz az egyetemre,és lediplomázol orvosként. Akkor majd te keresheted szarásig magad (ahogy szerinted az orvosok teszik ezt) feketén.
2009. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oké, majd ha orvos leszek szólok neked, plusz elkezdem az "Állam adjál pénzt!!" című műsort, ja meg adócsaló leszek, mert nekem mindent szabad lesz, amit közönséges halandónak nem, hiszen én már "orvos" leszek...
2009. nov. 19. 04:39
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Oké megbeszéltük!:-) hajrá!
2009. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát a vagyonosodási vizsgálat nem automatikus Magyarországon ? Az egyenlö esélyek elve alapján az orvosok is ugyanolyan személyiségi jogokkal rendelkenek mint bárki ,Tehát mi is a kérdés célja?
2010. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

...megint egy kistílű MSZP-s bérenc, (megkockáztatom, hogy adócsalás miatt eljárás folyik ellene) és már nincs a pártja a háta mögött, hogy megvédje, ezért uszít mások ellen...

... Hogy mondhatod embertársadnak, hogy hadd vegyem ki a szemedből a szálkát, amikor a Te szemedben gerenda van? Képmutató! ...

2010. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az orvosokat alapvetően meg kéne becsülni mert legendásan jó az orvosképzés és mégis félő hogy itthon orvoshiány keletkezhet mert elmennek.A megoldás tényleg az hogy emeljük a fizetést és akkor vissza lehetne szorítani a hálapénz jelenségét is.Ez az orvostársadalmon belül is igazságot szolgáltathatna ugyanis míg egy szülészt az izgatott és később hálás szülők teletömnek zsetonnak addig a patológust messze elkerülik az effajta borítékok....
2010. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!