Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha utálok pár...

Szerintetek baj ha utálok pár országot, jogosan?

Figyelt kérdés

Már tavaly óta kezdtem el utálni pár országot jogosan.

Pl:

Szlovákia, Románia, Szerbia, Ukrajna, Ausztria, Horvát ország, Bosznia és Hercegovina ezeket azért mert a történelmi Magyarország területe volt az ahol már nem a mi területünk van. (legszívesebben vissza foglalnám a régi területet ha lenne elég hadseregem) Romániát azért is mert lopkodnak, cigányok meg amellett hogy ellopták a területünket amellett még volt képük a dél alföldre bekocsikázni..

Franciaországot azért mert ott volt ugyebár a trianoni béke..és nem volt beleszólásuk a magyaroknak abba hogy a terület megmaradhasson.

Kínát, Japánt azért mert baromi sokan vannak és mindenkinek egy hülye feje van. Egy ilyen hülye csík szemük van és össze lehetne őket téveszteni, na meg mozgás tér sincs..

Ázsiát azért mert néhány ország vissza maradott. ( Tudom hogy Kína Ázsiába van)

Nos hát ezeket utálom. Tudom rossz dolog hogy utálom a többi országot de Európa országait amiket felsoroltam igazán jogosan utálom.

Véleményetek? ( Anyázást, káromkodást stb-t mellőzzétek lécci)


2013. nov. 23. 17:12
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Szerintem nincs okod utálni bármilyen országot is. Te nem éltél akkor, amikor ezek a történelmi események megtörténtek, nem voltál jelen, nem is tudod hogy milyen volt akkor a felfogás. Persze, utálhatsz egyes embereket bizonyos országokból, de ha nem is ismered őket, miért ítéled el? Talán vannak olyanok, akik egyáltalán nem olyanok, mint amilyennek leírtad. Lehet, hogy vannak cigányok és lopkodnak, de az nem azt jelenti, hogy mindenki olyan a bizonyos országban. Természetesen a te döntésed ez, csak megpróbáltam elmondani, hogy szükségtelen ez az utálat és hiábavaló:)
2013. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Nem utálod őket jogosan.

Nem értem, hogy miért ne akartak volna maguknak saját országot, ha saját nép voltak. Most képzeld el, hogy Szlovákia magába foglalja az egész mostani Magyarországot. Szerinted nem jogos, hogy a magyarok ki akarnak válni Szlovákiából és saját országot akarnak maguknak? Minden népet megillet a saját haza és hogy senki ne nyomja el őket.

2013. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Különben is össze kell fogunk ezekkel a szomszédos népekkel, hogy jussunk valahová. Nem kell a sok gyűlölködés ellenük.

Európának lépést kell tartania a többi nagyhatalommal, nem engedhetjük meg magunknak az utálkodást.


Első, neked hogy nincs százalékod? El tudod rejteni?

2013. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

"Minden népet megillet a saját haza és hogy senki ne nyomja el őket."


Ez így van.

De még mindig vannak népek akiknek nincs saját hazájuk.

2013. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de te valami troll vagy?
2013. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
1# vagyok fogalmam sincs! :)))) nem tudom hol a százalékom. valószínüleg régen elrejtettem valahogy.
2013. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Valaki írt nekem privátot, hogy az új felhasználóknak nincs százalékuk, azt hittem, te voltál.

De ha azt mondod, hogy rég elrejtetted, akkor te nem vagy új, szóval nem tudom. :D

2013. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal, hogy valakit/valamit utálsz, csak neked lesz rosszabb, nekik nem.
2013. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%

Én nem Franciaországot utálom, hanem a franciákat nem nagyon szívlelem. Kicsit nagyra vannak magukkal, de csak ennyi bajom van velük.


A románokat én se szeretem, de nem trianon miatt, hanem ellenszenvesek és kész.


A japánok egyáltalán nincsenek olyan sokan, 127 millióan vannak, ami nem olyan sok. Találkoztál egyáltalán már japánnal? Én csak turistákkal, de azok mindig olyan jó fejek, nagyobb a gép mint ő és jön oda, hogy hol lehet enni gulyás levest. Szerintem vicces :)


Kínát én se szeretem, mert mindenhova beeszi magát, ma már szinte nincs olyan amit ne kína gyártana, na és ők tényleg nagyon sokan vannak.


A többieknek meg teljes mértékben igaza van hogy a szomszédos népekkel össze kellene fogni, ha vinni akarjuk valamire.

2013. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, azt kifelejtettem hogy a cigányokat, na őket utálom, téglával basz***nám be az összes fejét.
2013. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!