Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy olyan ember miért vallja...

Egy olyan ember miért vallja magát liberálisnak, aki úgy tekint egy jobboldalira, mint középkori inkvizitor az eretnekre?

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 21:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ezeknél még a pap is toleránsabb, mert ha meghallja, hogy valaki ateista vagy mittudomén hindu akkor max csak hümmög egyet magának, nem indul meg a szájából a fekáliaáradat, gyűlölethullám.
2013. nov. 26. 21:38
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Mert buta? Igazán nem értem, hogy ezen kívül milyen válaszokban reménykedsz. Minden oldalon vannak ostoba emberek. Én liberális vagyok, én sem szeretem az ilyen fröcsögős embereket. Egyik oldalon sem.
2013. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Meg elítélik a Numerus Clausus-t, viszont támogatják a Női Kvótát, pedig a két dolog egykutya.
2013. nov. 26. 21:46
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Talán azért, mert a jobboldaliak semmivel sem jobbak, mint a középkori inkvizitorok.
2013. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Egy olyan ember miért vallja magát magyar hazafinak, aki rajong az országot megszálló, leromboló és több százezer magyart lemészárló nácikért és nyilas segítőikért? Aki annyira hirdeti, hogy magyar, miért nézi le honfitársainak felét, csak mert azok másik pártra szavaznak?
2013. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Mert a liberálisok tudatlan barmok .sokan szélsőségesebbek mint egy nyilasnácifasisztajobbikosnagymagyarrasszistaantiszemita ember.
2013. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Én liberális vagyok és nem úgy nézek a jobberekre mint az eretnekekre.Inkább úgy mint értelmi fogyatékos debilekre.
2013. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Én is inkább liberális vagyok, de nem nézek senkit eretneknek.

A hülyeség mindenhol, minden oldalon jelen van, emiatt nem túl nyerő ötlet általánosítani. (Nem lehet kijelentéseket tenni, hogy minden xy ilyen vagy olyan.)


A papokat pedig inkább ne keverd ide, azért nem semmi beszédeket tudnak lenyomni. :)

2013. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem tekintek eretnekként a jobboldalra, de még egyetlen jobboldali sem tudta elmagyarázni, miért jó annak lenni.
2013. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

1.Nálunk divat lett liberóséknál, hogy mindent elfogadnak, tolerálnak, megértenek ide a kebelünkre pajti - kivéve a katolikus hitű magyart. Pont.

2.Az egész világon a liberálisok nagyon megértőek, mindent engedékenyek engednek, minden virág virágozzék -

de a felügyeletei jogot, a szigorú kontrollálást az egész felett vasmarokkal őrzik.Pont.

3. mit kapok ezért a szabadelvűségemért, mindjárt itt az ellenőröktől.. jobb bele se gondolni.

2013. nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!