Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, nem...

Titeket nem idegesít, nem zavar baromira, hogy ennyi ember él a Földön? Csak úgy alapjába véve,7.1 milliárd, vagy mennyi él most a franc egye meg.

Figyelt kérdés
Engem rohadtul idegesít... Állandó dugók, hosszú sorok mindenütt ha megyek valahova, hangzavar, rengeteg autó, nem lehet közlekedni, se sétálni, mindenütt van valaki. Egyszerűen katasztrófa. Meglátok egy babakocsis nőt és már tiszta idegbeteg vagyok. Borzasztóan kivagyok ettől, hogy ennyi ember él a Földön. Szerintem ez fog inkább katasztrófához vezetni, ez az iszonyú népességrobbanás. A politikusok amúgy miért akarják, hogy még szülessen ember? Sztem így is túl sokan vagyunk. Így is hatalmas a munkanélküliség, erőszak, boldogtalanság, balesetek, stb. Egyszerűen nem férünk már el egymástól. Reggel is ha valami dolgom van, minden út be van dugulva, a BKV szintén nem jó, mert azon is rengeteg ember... Ott tartok h mindig mindent megteszek azért h kizárólag éjjel legyen bármi dolgom is, de még akkor is mennyien vannak már... Régen ez nem volt. De ez a borzasztóan sok ember már szerintem rettenetesen zavaró. Én vagyok ezzel egyedül? Nem vagyok valami erőszakos állat, nem utálom az embereket, csak azt, hogy ilyen sok van.

2013. nov. 20. 20:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Mivel a BKV-t említetted, arra következtetek, hogy budapesti vagy, vagy az agglomerációból ingázol. Így persze h idegesít a zsúfoltság és a sok ember. Ha Pesten járok, engem is. Költözz vidékre, itt sokkal nyugisabb az élet.
2013. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Akkor kezdd magaddal a népességcsökkentést...
2013. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Az önmagában nem is lenne baj, a valódi baj az, hogy abból 7,1 milliárdból 6 milliárd sík hülye! Nah itt a probléma!
2013. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%
Magyarországon nem nagy a népsűrűség... Fogalmad sincs milyen egy igazi tömegnyomor xD
2013. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem a sok emberrel van a baj, hanem azzal, hogy a mélyszegény, hátrányos helyzetű rétegek termelik újra magukat, míg a társadalmilag hasznos elemek nem. Az arányok tolódnak el, ez a probléma.


A politikusok véleménye nem releváns, mert az minden esetben öncélú érdekekhez kötődik. Sajnos a mai politika nem hosszútávban gondolkozik, de leginkább csak rövidtávban. A többit kitalálod.

Olvass társadalomkutatásokat, statisztikákat, szociológiát. Ott objektíven formálhatnak véleményt, és hidd el, a kutya sem akarja, hogy az emberiség továbbszaporodjon, az egyenlő lenne a katasztrófával.

2013. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
15%

A gond nem a sok emberrel van, hanem veled. Nem nemidegesít, sőt szeretek néha rácsodálkozni, hogy milyen sokfajta ember él és akkor még csak Magyarországról beszéltünk.

Ahogy mondtam a te gondolkodásoddal van a probléma, nem a többi emberrel és nem is az emberiség nagy számával.

2013. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
A 7 milliárd sok. De, ennek a hátránya nem Budapesten és nem is nagyon Európán belül mutatkozik.
2013. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező! Gondolj csak bele, hogy Magyarországon épp hogy fogy a népesség! Képzeld el, hogy mi lehet mondjuk egy kínai vagy indiai nagyvárosban reggel...
2013. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2013. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
4%
comment 2 :D besírtam x'D
2013. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!