Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Más se érzi jól magát Magyaror...

Más se érzi jól magát Magyarországon?

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És mit teszel azért hogy jobban érezd magad?
2013. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem most fáj a hasam. Miért neked is?
2013. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én jól érzem magam Magyarországon.
2013. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Más se.
2013. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én jól érzem magamat
2013. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én jól érzem magam Magyarországon.
2013. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#1, Itt hagyom az országot. Nem becsülnek meg, alul fizetnek, hónapról-hónapra tengődök, hiába van két diplomám.
2013. dec. 3. 18:42
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
menj el inkáb közmunkára. én most tanfojamon vagyok nem csinálúnk semit és kapjunk a pénzt ez elöl akarsz elmenekülni valóban bolon vagy neharagúgy
2013. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a buta válaszokkal Kedves Kérdező. Ha úgy érzed, hogy itt nem tudsz boldogulni, akkor menj külföldre. A testvéremnek bevált. Jelenleg a felesége nem dolgozik, mégis 5-ször annyi pénzük van kinnt, mint itt a kettőjük fizetéséből. Az árak pedig ugyanazok, sőt van ami olcsóbb.


32/F

2013. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy diplomám van és most csinálom levelezőn a másodikat, mellette pedig már 4. éve dolgozok egy állami cégnél jól fizető beosztásban (nem milliók, de a havi átlagnál több), a csekkekre futja és még félre is tudok tenni hó végén, úgyhogy én köszönöm jól érzem itt magam, egyelőre nem vágyom több pénzre és szeretem a munkámat, ugyanakkor tudom, hogy nem gyakori példa sajnos az enyém itthon, úgyhogy ha gondolod, akkor nyugodtan próbáld meg a külföldi életet. Nekem több ismerősöm is volt/van kinn és kb a 80%-nak bejött a kinti lét. Persze ha nyelvtudás nélkül mész ki, akkor nem sok esélyed van, úgyhogy azért ésszel illik csinálni azt is.

Sok szerencsét kívánok!

2013. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!