Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van e Magyarországon olyan...

Van e Magyarországon olyan Jehova tanúja aki a 144 000 tagjának vallja magát? Tehát "felkent".

Figyelt kérdés
Ha igen ,lehetne e vele találkozni?
2013. okt. 6. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Elmész Húsvétkor (pászka ünnepén, tehát pár nappal az előtt, hogy húsvét lenne) és mindenki az, aki ott ül az asztalnál, felmagasztalva magát atyáskodik a nyájon, és eszi a kenyeret, és issza a bort. A többiek nem esznek ebből és nem isznak belőle. Tehát van Magyarországon önmagát kikiáltott a 144000-ből.
2013. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
A pszichiátriák meg zárnak be sorra...
2013. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Igen van kedves Kérdező.

És nem saját magát kiáltotta ki.

Mert ha netalán méltatlanul valaki vesz ezekből az nagyon nagy büntetést fog kapni Istentől.


(1Korintusz 11:27-29) 27 Következésképpen, aki méltatlanul eszi a kenyeret vagy issza az Úr poharát, vétkes lesz az Úr testét és vérét illetően. 28 Az ember először is tartson önvizsgálatot, hogy alkalmas-e rá, és úgy egyen a kenyérből és igyon a pohárból. 29 Mert aki eszik és iszik, ítéletet eszik és iszik önmaga ellen, ha nem látja tisztán a testet.

Miért szeretnél találkozni ilyen személlyel?


Katy Weaver

2013. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Elmész Húsvétkor (pászka ünnepén, tehát pár nappal az előtt, hogy húsvét lenne) és mindenki az, aki ott ül az asztalnál,..."


Hol az az asztal amelyhez el kell mennem? Földrajzilag!


Katy Weaver!


"És nem saját magát kiáltotta ki."


Mi bajod van neked? Figyelem a válaszaidat több helyen is de olyanokat írsz hogy az a kopasznak is hajmeresztő.

Mi az hogy "kiáltotta ki"?

Azt írtam hogy annak VALLJA magát. Nem azt hogy azt hangoztatja hogy ő az.


"Miért szeretnél találkozni ilyen személlyel?"


Katy te inkább ne segíts ebben ,mert még az írott szövegben sem azt látod ami oda van írva. Ha esetleg lesz valaki aki segít ebben annak majd elmondom.

A Biblia verset meg miért írtad? Mert hogy a kérdésemhez semmi köze.

Mert épp az a lényeg hogy olyan személy legyen aki "felkent" s nem olyan aki nem az.

2013. okt. 6. 16:02
 5/11 anonim ***** válasza:

"Hol az az asztal amelyhez el kell mennem? Földrajzilag!"


Nagyon sok településen összejönnek ilyenkor. Ilyenkor tartják meg az Úrvacsorát. Nem tudom hány helyen, szerintem több száz településen. Ilyenkor szórólapokat szórnak szerte sok postaládába, melyen meghívnak Téged is. Mi is szoktunk kapni ilyet. Elmehetsz nyugodtan, nem titkos összejövetelek ezek. Akiket ott az asztalnál látsz embereket, akik eszik a kovásztalan kenyeret, azok az emberek, akiket te keresel. Rendben van a megfogalmazásod: "vallja magát".

2013. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

a 144.000 teljesen egyértelműen Izrael 12 törzse közül van kiválasztva, olyanok, aki fizikálisan szűzek, asszonyt nem ismertek, hanem Istennek vannak szentelve, valószínűleg Nazírok. Mindez egyértelmű, a helyettesítő teológia semmiképpen sme alkalmazható rájuk.

Főleg azért sem, mert eleve ez az esemény már az egyház elragadtatása után lesz meg. Tehát ahhoz kapcsolódik, hogy az egyház létszáma "bemegy", betelik, és véget ér a "pogányok" ideje, és Isten újra elveszi ígérete szerint Izraelt az üdvtervébe.

2013. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.

Ha Én rosszul látok, akkor Te is.

Ugyan is a hozzászólásom csak részben szól neked.

Mert ha elolvasod az első válaszoló válaszát, ott Ő írja hogy kikiáltotta magát...


Katy Weaver

2013. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Katy!


Ebben valóban tévedtem. Bocsánatodat kérem.

De félrevezető voltál mert az első mondat amit írsz az bizony nekem szól.

"Igen van kedves Kérdező."

Ezért gondoltam azt hogy nekem írod. Legközelebb tedd meg hogy jelzed melyik kinek szól és akkor elkerülheted ezeket a kioktatásokat.

2013. okt. 6. 21:01
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező.

Bocsánatot kérek magam is, elfelejtettem jelezni a válaszaim közötti eltérést az egyént illetően.


Valóban az első mondat szól neked.

Bocsánat még egyszer

Katy Weaver

2013. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van
2013. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!