Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Védelmi pénz, maffia, alvilág,...

Védelmi pénz, maffia, alvilág, verőfiúk?! Tényleg nem csak a filmekben hanem köztünk is vannak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 14:52
 1/9 anonim válasza:
64%
Igen, és a volt párom nyakig benne van a kis szövetségükben... Lehet majd még egyszer jól jön.
2013. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak,én csak mondjuk békéscsabaiakat ismerek
2013. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
vannak, (nem csak a filmekben)
2013. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én nekem a volt melóhelyem főnökének volt köze az orosz maffiához. A csávónak golyóálló volt az autóüvege is. 5 hónap után leléptem.
2013. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Persze,hogy vannak.Sőt,a sorozatgyilkosok,meg pszichopaták is köztünk vannak.
2013. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A városunkban sok ukrán van. Van egy olyan város rész ahol csak azok vannak, sok-sok család... a házukat mind építették, és mind ugyanúgy néz ki, ugyanolyan elrendezés...stb.Még medencék is vannak az összes udvarban, ugyanolyanok egyforma elrendezéssel. Egy portán van az összes, egy bazi nagy kerítéssel vannak körbekerítve, be se lehet látni!

Egy ismerős mesélte, saját tapasztalata alapján, hogy mint szerelő mester ment volna, és aki beengedte nem tudta ki ő és minek ment.Állítólag fegyverrel kísérték egy fő emberkéhez aki tudhatta ki ő... nem akartam elhinni a történtet hogy ilyen létezik a környezetünben, innen ered a kérdés...

2013. dec. 8. 15:04
 7/9 anonim válasza:
100%
Persze lehetséges, amit neked meséltek, a Mai maffia már nem pénzt kér a kis kereskedöktöl, hanem adócsalással, biztositási csalással és egyéb dolgokkal keresnek elég jól. A maffia a család- oda esetleg beleszületni, vagy beházasodni lehet, ha befogadnak soha nem leszel teljesértékü tag-bármikor eltesznek lábalól, ha már nincs szükség rád. A verőfiúk a közelben élö szegény családól származó fiatal legények, akik a fenekük alá szép autót kapnak, pénzt, cserébe meg futnak, ha a fönök a felesége vagy a család bármelyik tagja csettint. Láttam már veröfiut az asszonynak muskátlit vásárolni és táncórára vinni is a kislányukat.
2013. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Persze h léteznek ezek az emberek.Néhánnyal közeli viszonyban is vagyok.Rendes fickók de nem szeretnék az ellenségük lenni.Egyikük régi ismerősöm és gyakran járok hozzájuk vendégségbe meg együtt sielunk néha.Hatalmas háza van fallal elkerítve és mindent kamerával figyeltet.Ez az ismerősöm még a 90 es èvekben csempèszettel és védelmipènzekkel foglalkozott.Mára már lelépett erről az útról és autókereskedése van valamint békés családapa.
2013. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindenhol vannak. csak nem mindegy hogy jóba vagy velük vagy ellenségük vagy!
2014. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!