Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi keltene nagyobb félelmet...

Mi keltene nagyobb félelmet benned, ha egy 5-10 fős roma csapat jönne veled szemben az utcán vagy ha egy 5-10 fős gárdista csapat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 12:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
70%

én sosem mondtam, hogy a gárdistáknak a szándéka a rossz. szép, hogy sok helyen nyújtanak segítséget, de azt be kell látniuk, hogy valóban félelmet keltenek és nem csak cigányokban. Nem azzal, hogy valakit bántottak volna, hanem azzal a ténnyel, hogy bánthatnának. Hiszen a saját döntésükből álltak össze arra, hogy védjenek valakiket, ily módon dönthetnek úgy is, hogy valaki a szemükben bűnös.


Ezt a helyzetet képzeld el: Egy tizenkét éves roma kislány, aki a putriban nőtt fel, ellop egy darab csokit a boltból. A boltos ezt észre veszi, rácsap a kezére nevelő célzattal, esetleg még kiabál vele, aztán haza zavarja. A gyerek vagy tanul belőle, vagy nem, de az esélye meg van rá.


Most képzeld el, hogy nem a boltos veszi észre, hanem pár gárdista fiatal. Be kell látni, hogy sok gyűlölettel teli fiatal van ott is, és nem csak a negyvenes családjukat védő harcias apákból áll a Magyar Gárda. Na most a 18 éves gárdista banda meglátja a 12 éves kislányt amint ellop egy csokit, és mit fog tenni? Ítélni fog! Ítéletet hoz a saját maga által kitalált törvény szerint és ez miatt lehet, hogy a kislány, aki bárhonnan is nézzük még GYEREK és nem a világ legnagyobb bűnét követte el, nem ússza meg annyival, hogy rácsapnak a kezére.


Szerintem az öntörvénykezés nem helyes, még akkor sem, ha a jelenlegi hivatalosan elfogadott törvények túl gyengék. És egy ilyen nagy szervezetnél nem lehet kikerülni azokat, akik csak hátteret akarnak arra, hogy ők maguk büntethessenek. (természetesen nem minden fiatal ilyen.)

2013. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
69%
Bírom h kint volt a magyargárda homokzsákot pakolni és akkor már fúú milyen rendes emberek képzeld el ez a kötelessége az állampolgároknak h ilyen esetbe ki megy és nem csak a te nagy szent magyar gárdád van kint ilyen esetben. Mi van azokkal akik nem egy szervezet képviselése miatt mennek a töltésre hanem mert segíteni akarnak őket senki se nézni semmibe, de mivel ez az ember magyar gárdás volt akkor már ő az ország megmentője. Egyébként lehet nehéz elhinni de a nyáron lévő Dunai árvíznél képzeld el voltak cigányok, rabok, sőt még a Mazsihisz is kint képviselte magát ( bár ismét elmondom h szerintem nem az a lényeg h melyik szervezet színébe jelenik meg egy ember hanem h ott van tehát lehet zsidó cigány magyar stb.).
2013. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
15%

http://www.youtube.com/watch?v=_TPucQHtHZs

[link]

[link]

mert ez volt a megoldás igaz? Ezek rendőrök. Amúgy mindenhol van férges alma de nem az a jellemző. Az csak a rohadt kormány média próbálja elhitetni hogy gyűlölködő huligánok. Pont ezektől a huligánoktól próbálnak védeni.

2013. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Igen mindenki aki segít az jól teszi. Mindenkinek jár az elismerés. Ezért a felháborodásod mire alapozod?
2013. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a helyzetet képzeld el: Egy tizenkét éves roma kislány, aki a putriban nőtt fel, ellop egy darab csokit a boltból. A boltos ezt észre veszi, rácsap a kezére nevelő célzattal, esetleg még kiabál vele, aztán haza zavarja. A gyerek vagy tanul belőle, vagy nem, de az esélye meg van rá."


Ez a helyzet a valóságban úgy történne hogy a szegény 12 éves kislány visszatérne a 30 fős rokonsággal, akik agyonverik a boltost, plusz szétverik az üzletet, mellette meg a rettegési bűnözés jegyében még ki is rabolnák az egész kócerájt.


Aztán ha a boltos nem hal bele a sérülésekbe, akkor jöhetne pár évnyi rettegés, ha tanúskodik akkor a családját fogják fenyegetni, ha nem akkor meg őt ítélik el, mert 30 fő c..gány fogja azt hazudni hogy a boltos verte meg a gyereket. Plusz még felbukkannak a fajvédők is aztán ország világ előtt azt mutogatnák hogy mekkora rasszista, mert megvert egy c..gány gyereket.


De ha ennyire nem is fajul el a dolog, az biztos hogy a fél család odatódulna üvöltözni.

2013. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
2013. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
76%
egyértelműen a cigány. a gárdisták soha senkit nem bántottak még, a cigányok meg lassan naponta ölnek meg embereket, de mindenesetre minden hétre jut egy különös kegyetlenséggel vagy brutalitással elkövetett eseet és ez csak az ami eljut a médiába.
2013. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

ez nem kérdés. a cigány.

épeszű ember látja hogy a gárdisták segítenek ahol tudnak, és több tartás van bennünk mint az elmúlt 20 év poltikai elitjében összesen.

Én em vagyok gárdista, de ennek az országnak igenis szebb jövőre van szüksége, minden téren.

2013. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

MINDKETTŐ!


A cigányok kirabolnak, de ha van pénzed békén hagynak.


A gárdisták így is úgy is belédkötnek, mint szokták + még az utcát is szétverik, rongálnak.

2013. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"mert ez volt a megoldás igaz? "


HA engem dobáltak volna kővel + a millió egy hangosbemondós felszólítás ellenére sem mentek el + még rá is támadtak a rendőrökre. Ekkor egyértelmű, hogy ez a vége. Ok nélkül nem vernek senkit sem.


A butaság teteje, hogy a rendőröket verni indulta el, mert ezt jogosnak tartották. na ez lett a vége...


Érdekes nekem nem lett bajom, mert én nem csináltam ezt.


Azt hitték, hogy majd nem lép fel a rendőrség, de nem ez lett. Hülye lennék egy örjöngő tömegbe bemenni, mert én is kaphatok.


ENNYI!

2013. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!