Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi keltene nagyobb félelmet...

Mi keltene nagyobb félelmet benned, ha egy 5-10 fős roma csapat jönne veled szemben az utcán vagy ha egy 5-10 fős gárdista csapat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 12:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

félelmet keltenek? mivel, hogy azt üvöltik nekik: "DOLGOZZ! DOLGOZZ!" ez az egész társadalom jogos kérése, közös érdeke.


és hogy ki az akinek a félelme valós, nem csak a médiában eljátszott hattyú halála? gondolom a nagy romabarátok idős szülei/nagyszülei nem egy kis borsodi faluban élnek, akik nem azért nem művelik már a kertet, nem azért nem tartanak tyúkokat, mert nem bírják; hanem mert fölösleges, hisz úgyis ellopnak mindent. ahol nem tudhatják, hogy melyik este jönnek be és szurkálják agyon szerencsétlent két szál kolbászért meg 3000 forintért!

2013. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
A gárdisták csak a megemlékezéseken olyan de nagyon kulturált emberek, ugyan olyan tahók a közéletben, mint bárki más, a homokzsákos dolgot meg hagyjuk már, ez nem dicsőség, hanem elvárás, és politikai hovatartozástól függetlenül mindenki ott volt, akinek érdeke, még én is, igaz, én csak töltöttem a zsákokat, ettől függetlenül biztosra veszem, hogy léteznek igazi hazafi és illemtudó gárdisták, de én olyannal még nem találkoztam.
2013. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Roma.
2013. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
34%
Mindkettő elég rossz, kb egy dolgot csinálnának, belé kötnének az emberbe.
2013. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Storm Crow válasza:
100%

Roma.

Sose kötöttek belém gárdisták, romák viszont annál inkább. Nem egyszer hallom a romákat, hogy beszélnek a magyarokról. Mintha a saját országukban lennének, és mi lennék az utolsó söpredék,mert nem dolgozunk eleget ahhoz, hogy ők több segélyt kapjanak...

2013. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A gárdistacsapattól jobban félnék. Tőlük még a cigánycsapat is fél, tehát sokkal félelmetesebbek.
2013. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Dzsippók.
2014. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mindkettő,de inkább a gárda mert bár nem vagyok cigány,de nagyon barna bőröm,hajam,szemem van és az IQnindzsa gárdisták cigánynak néznének.De azért a cigányoktól is félnék.
2014. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Mindkettő , magyar is vagyok meg b*zi is

Az egyik megkésel majd kirabol a másik meg agyonver

2014. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A gárdistáktól, félig cigány vagyok. Biztos megvernének.
2020. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!