Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberalizmus a nemzetek...

A liberalizmus a nemzetek ellensége?

Figyelt kérdés

Pár külföldi emberrel beszélgettem a minap egy youtube videó kapcsán.


Eddig én sem hittel, el, hogy a liberálisok annyira rosszak, azt hittem, hogy valami szélsőjobboldali hülyeség, de tévedtem.


Mesélték, hogy náluk is nagyon sok baj van a liberálisokkal.


Mert ugyebár az ő országukban multikulturalizmust támogatnak, meg a társadalom erőszakos színesítését.Meg szerintük az európai kultúra nem lehet domináns Európában.

Ezek az ismerőseim sokat panaszkodtak rájuk.

A multikulturalizmus végül is vehetjük humános népirtásnak is, hisz az eredmény ugyanaz.


Nekik köszönhetően gyakorlatilag felszámolják az európai kultúrát, értékrendet.


Szintén ők felelősek a rossz demográfiáért is, emiatt nem tudják majd magukat fenntartani az államok.

Egy népesség stabilan tartásához 2,1 gyerek/nő-re van szükség.

A média kontrollálhatatlan a szabad sajtó nevében, ezért nem lehetséges az embereknek a nagycsaládos modell reklámozása.


Mi lesz így Európával?

Ki fogja megmenti?


Komolyan én pánikba estem.

Ennek az ideológiának több áldozata lesz , mint a Holokausztnak.



2013. dec. 14. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
a libsik Magyarországot is pusztítják, olyanok mint egy rákos daganat, nem lehet tőlük megszabadulni, mert az usa és az eu pénzeli őket a magyar nép ellen!
2013. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Igazából a liberalizmussal nem is lenne gond, maga a liberalizmus jó is, csak ami Európában megy az már úgymond "vadliberálizmus" tehát kiforgatják az egészet.

Olyan ez mint a kommunizmus, az sem rossz elképzelés, de megvalósíthatatlan, ám mégis erőltetik, és itt kezdődik minden rossz.

2013. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Erőszakos színesítésről szó sincs legalább is a liberálisok ilyet nem csinálnak.

Európai kultúra nem lehet domináns európában megint nem a liberálisok támogatnak ilyet vagy lehet vannak olyanok akik liberalizmus álcája alatt ilyet támogatnak, de ez sem tartozik a liberalizmushoz.

A multikulturalizmust sem támogatjuk mi liberálisok csak nem ellenezzük, szerintem van különbség. Nincsenek a liberálisok által szervezett betelepülések, de ha már betelepült nem zavarjuk ki.

Mindenki maga dönti el h az európai értékrend szerint él vagy nem egyszerűen liberalizmus nem tekinti a múltat olyan fontosnak, inkább a jelentre és jövőre koncentrál.

Rossz demográfiáért sem, ha az emberek nem csinálnak gyereket miért a liberalizmus az oka? Nincs pénz, nem tudnak az emberek sok gyereket vállalni. Ezért van szükség a külföldi emberekre mert ha ők nem jönnének be kihalna Európa. Tegyük fel nem engednénk be európába már több ázsiait, afrikait nem lenne aki dolgozna, ha elkezdene nőni a szaporodás akkor már nem jönnének annyira ide mert itt se lenne munka, de ismétlem h nem születik gyerek nem a liberalizmus az oka.

A nagycsaládos modellt szerintem nem kell reklámozni mert ez csak anyagi állapottól illetve attól függ h ki mekkora családban szeretne élni. Attól h minden 2. reklám arról szólna milyen jó nagy családosnak lenni szerintem nem oldana meg semmit.

Ne ess pánikba az emberiség volt már nagyobb gondba is és még is túlélte.

Ja és azért ne túlozz h több áldozata lesz ennek mert még nem hallottam h vki belehalt abba h sok négert látott.:D

2013. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noriko. ***** válasza:
79%
Az Usa szerintem magasról tesz a magyar népre. Az országot sem tudják hol van, nemhogy még ellenünk pénzt adjanak.
2013. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

"hittem, hogy valami szélsőjobboldali hülyeség, de tévedtem. "


What???!!!

2013. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

Épp az a liberalizmus csapdája, hogy mindent népet, rasszt, kultúrát (lásd multikulturalizmus) és szokást össze igyekszik keverni. Ezzel hosszú távon éppen azt számolja fel, amit annyira tisztelnünk kellene. Nagyobb távlatban épp a sokszínűség ellensége. Olyan ez, mint a fiatalok, tinédzserek öltözködése: mindenki egyedi akar lenni, annyira, hogy már szinte egyformák.


De majd ha a muszlimok lesznek többségben vajon lesznek - e ők is olyan toleránsak velünk, mint most mi velük? Attól félek nem. De egyébként lehet, hogy ez Európa sorsa, volt kétezer év kereszténység, lassan feladja az értékeit, jön egy erősebb, fiatalabb, nép, népek, vallás, kultúra, és az lesz a domináns. Csak akkor már nem lesz választásunk.

2013. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Most nem ezért, de miért a liberálisokra kentek mindent? Nézzük meg az EP felállását:

EPP (eu néppárt) ideológia: konzervatív 68,13%

S&D (eu-s szocik, balosok) ideológia: szociál demokrácia: 25,45%

ALDE (eu-s liberálisok) ideológia: liberális 11,09%

G-EFA (zöldek) ideológia: zöld politika 7,57%

ECR (reformerek és konzervatívok) ideológia: konzervatív, gazdasági liberalizmus, eurószkepticizmus 7,3%

EUL-NGL (egységes baloldali és zöldpárt) ideológia: kommunizmus,szocializmus, szociál demokrácia 4,65%

EFD ideológia: nemzeti konzervatív 4,3%

Független 3,9 %

Na most tisztán látható h a képviselők az eu-ban csak 11,09% liberális, de ha bele vesszük még a zöldeket és a liberális-konzervatívokat is 25,5%-ot tesznek ki tehát nem értem mi a gond. Többségben a szocik és konzervatívak vannak.

Írták h Mo-t is libsik teszik tönkre.

Fidesz 68,13%

Mszp 15,28%

Jobbik 12,18%

LMP 4,15%

Ha most az _LMP liberálisnak nézzük, persze távol állnak attól de nézzük annak őket akkor is csak 4,15% liberális van a ogy-ben. Akkor miről beszélünk h a liberálisok tesznek tönkre mindent.

2013. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azok a konzervatívak, jobboldaliak,nem igazán jobboldaliak, nem konzervatívak.
2013. dec. 14. 17:04
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
7. Szerintem Magyarországon ha csak valaki nem tök fiatal, a liberálisokról nem az LMP jut eszébe, hanem egy már nem létező, régi, a maga korában igen agresszív párt, nevezetesen az SzDSz. Eme rendkívül kártékony alakulat tette sokak szemében gyűlöltté a liberalizmust. Ők már ott vannak, ahová valók - jókora adósságot maguk mögött hagyva - de eszméik, s tagjaik szétterjedtek sok újonnan keletkezett pártba.
2013. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább a normalitás ellenségeinek nevezném őket.
2013. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!