Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi túlsúlyos...

Hogy lehet ennyi túlsúlyos ember ebben a szegény országban?

Figyelt kérdés
Hiszen itt minden 2. ember a létminimum alatt él.

2013. dec. 29. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Melyik szegény országban?
2013. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Mert nem csak mennyiségi, hanem minőségi éhezés is van. Pont az én pártom kampányszövege (Európai Baloldal - Munkáspárt 2006) , hogy bár Európa legkövérebb országa vagyunk, rengeteg ember éhezik. 4,6 millió létminimum alatt élő van, de mind a 10 millió rosszul táplálkozik. Az éhezés alatt elfogyasztott rossz minőségű táplálékok hízlalók. 47.000 forintból senki nem francia salátát fog venni, hanem zsírt, meg olyat, amiből tészta, vagy ilyesmi lesz. A maradék, aki meg tudja venni az ételt, az meg egyszerűen rosszul táplálkozik, és minden zsírost összeszednek. Valamint a végletekig kizsákmányolt munkásoknak már nem jut idejük sem energiájuk sportra. Nincs tömegsport, hanem élsportra költ a megalomán hatalom: stadionokra.
2013. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Na elmondom én neked:

Tudtad, hogy a zsírnak két fajtája van? Egyik hizlalóbb a másiknál. Mit gondolsz melyik hizlal jobban? Hát persze, hogy az ócskább, az olcsóbb. Tehát aki szenny kaját vesz (arra futja), az jobban elfog hízni.


Másik: Nem mozog. Hazamegy, leül tvzni, mert nincs másra pénze, hogy mondjuk elmenjen edzőterembe, vagy bárhova elmenjen egyáltalán, ami mozgással jár.


Hidd el, aki gazdag, az olyan kaját vesz, ami egészségesebb, nem hizlal annyira, és ha mégis elhízna, akkor van pénze edzeni. Na meg ideje.


Pont.

2013. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

"első világbeli éhezés":

McDonalds, chips, kóla, tescos fehér kenyér tescos margarinnal...

Tápanyagérték: jó sok szénhidrát, más semmi...

2013. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
170cm magas 25-31év közötti 74kg férfiember már túlsúlyos.
2013. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

3.: már miért kellene PÉNZ a testmozgáshoz?? Ne haragudj, de bosszant, ha ezt mondják...

Lehet kocogni a parkban, vagy lehet otthon gyakorlatokat csinálni, a netről lehet szedni, vagy ismerős is segíthet.

Én már vagy 4-5 helyről gyűjtött gyakorlatokat végzek és néha futni megyek. Ha nem 20-30 km-t futsz, akkor nem kell cipő... Sőt, 2-4 km futás is valami, ahhoz VÉGKÉPP nem kell külön cipő.


Tudom, le leszek pontozva. De akkor is...

2013. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Pont ezért, mert se ideje, se pénze nincs arra, hogy kiegyensúlyozottan és egészségesen táplálkozzon.
2013. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Megkérdezem hogy szerintetek egy 170cm magas 25-34év közötti 74kg férfiember már túlsúlyos?A szabály szerint igen.170cm magas 25-34év közötti férfiember 56kg szerintetek normál?A szabály szerint igen.Szerintetek is?
2013. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Én írtam, hogy ingyen lehet sportolni.


Mielőtt félreértetek, nagyon jól tudom, hogy IDŐ is kell, és az nincs...

Rokonom 11 órát dolgozik és állómunka. Hétvégén takarít, mos, vasal miegymás. Jó, hétvégén be tudná suvasztani, de azért azt már meg lehet érteni, hogy nem akarja...

2013. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
60%
Nekem ne mondja senki, hogy az embereknek nincs pénze, mert egy boltra néz rá az ablakom és mindig majdnem, hogy teli van a parkoló. És mikor bezár 1-2 napra, mert ünnep van kifosztják az egészet, mert azt hiszik, hogy világvége lesz vagy én nem tudom. Szóval inkább megvonják magukat más örömöktől, de a kaja az első. Mert a magyar ember imád enni. Most ezt mindenki eldöntheti magában, hogy jó vagy rossz.
2013. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!