Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt Hitler...

Csak szerintem volt Hitler Adolf élettérelmélete már a maga idejében is vészesen elavult és korszerűtlen?

Figyelt kérdés

A drága jó Führer vagy fél évszázaddal le volt maradva a világ fejlődésétől, amikor emiatt az élettérhódítási baromság miatt egy végzetes háborúba belevitte a németeket. Már az 1940-es években is a gazdasági térhódítás számított korszerűnek. Ahogyan a háború után Németország mára gazdasági téren békésen, háborúk nélkül maga alá is tudta gyűrni Európát.


A sok kis Führer-imádó újnácinak ez nem tűnik fel ez az égbekiáltó tény?



2013. dec. 30. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Egy eredetileg festőnek,majd bosszúvágytól hajtott politikai párt vezetőjének szerinted mekkora rálátása lehetett a gazdaságpolitikára?


Idióta kefebajszú szobafestő volt,nem több.

2013. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek tökéletesen :D
2013. dec. 30. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

A lebensraumra gondolsz?

Szerintem a maiak nem támogatják ezt, sőt sokuk le is tagadja a lebensraum elmélet létezését.


Én magam is szélsőjobboldali vagyok, de a lebensraum elméletet undorítónak találom.


A führert sem csípem, oly sok lehetősége lett volna, de egy idióta, kapzsi, forrófejű kis paprikajancsi volt.

Amikor Németország visszaszerezte a békeszerződésben elvett területeit, ott le kellett volna állni egyből és inkább pénzügyi birodalmat építeni.

Majd megalapítani valami unió jellegűt.

2013. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Adolf nem képzelt semmit, az amerikai illuminátusok adták a pénzt a nagy felemelekdés beindítására és egész végig bábként irányították a "führert"!

Ez volt az usa egyik gonosz sakkjátszmája, amiből vezető világhatlaomként jött ki. Hitler az usa malmára hajtotta a vizet!

Sok millió európai vért kellett feláldozni, hogy az usa az elsőszámú szuperhatalom legyen, de ehhez szükségük volt hitlerre és sztálinra! Mindkettőt bábként irányították!

2013. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A sok kis Führer-imádó újnácinak ez nem tűnik fel ez az égbekiáltó tény?"

Ezek azért elég kevesen vannak soknak egyáltalán nem nevezhetőek.

Akkoriban viszont háború nélkül nem lehetett elérni hogy békésen maga alá gyűrje Európát.Sőt akkoriban még nagyobb eséllyel maga alá gyűrhette volna a fél világot háború nélkül.De előbb utóbb háború lett volna belőle mert nem gondolod hogy az akkori vezető hatalmak eltűrik.Alig telt el kis idő az első vh. után teljesen természetes volt hogy háborúznak ahogy ma is teljesen természetes hogy a világ vezető hatalmai háborúznak pár helyen.Nemrég a mi határaink mellett is háború volt.Pedig gazdaságilag bármikor teret nyerhettek volna a nagyhatalmak bármelyik háborúban.

2013. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szántóvető ***** válasza:
0%

az árja fajt meg kell védeni bármi áron,ez a cél most sem változott,sőt időszerűbbé vált.

a lebensraum egy megoldási lehetőség volt amit csak katonai úton lehetett megvalósítani.

én nem tapsolok neki hogy (egyenlőre nyugat) európát ellepik az afrikai bevándorlók.párizsban vagy londonban sem tapsolnak neki.

2013. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Istenem...A hozzád hasonlóktól Szántóvető azért megkérdezném hogy hogyan képzelitek el a jövőt?

Szerinted 2240-ben is,mikor már kisebb marsi települések lehetségesek lesznek,még mindig lesz külön afrikaiaknak fenntartott,külön európaiaknak,és külön ázsiaiaknak fenntartott kolónia?Szokj hozzá hogy a rasszok most már nem lesznek/nincsenek kontinenshez kötve.

2013. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szántóvető ***** válasza:
69%

7-es,2240-re minden ember (na jó kb. 80 %) bőrszíne egyforma lesz ha ez így folytatódik.

már 7,2 milliárdan vagyunk a legfrissebb adatok szerint.2080-ra meglesz a tízmilliárd.európa népessége folyamatosan fogy.szerintem ez probléma.

2013. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A gazdasági-imperialista térhódítás oké. De Hitlernek elég kevés esélye volt, hogy betörjön a szovjet piacra a multinacionális nagytőkéjével.


Ezért inkább a régi gyarmatosítási technikát alkalmazta, a katonai szabadrablást. Gyorsabb, hatékonyabb, mint a militarizmus nélküli kolonializmus.


Olvassátok el Lenintől az Imperializmus mint a kapitalizmus legfelsőbb fokát.

2013. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!