Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy jön ahhoz valaki, hogy...

Hogy jön ahhoz valaki, hogy megmondja, hogy ki magyar és ki nem?

Figyelt kérdés

Nem egy ilyen hozzászólász olvastam már. Egyszerűen felháborító, hogy néhányan olyan szavakkal dobálóznak, hogy hazaáruló, nem magyar, magyar utáló, csak azért mert

más a politikai, vallási beállítottsága vagy csak szimplán nem ért vele egyet.


2014. jan. 18. 17:16
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

* hozzászólást

mielőtt valaki belekötne

2014. jan. 18. 17:17
 2/41 anonim ***** válasza:
31%

"Egyszerűen felháborító, hogy néhányan olyan szavakkal dobálóznak, hogy hazaáruló, nem magyar, magyar utáló, csak azért mert

más a politikai, vallási beállítottsága vagy csak szimplán nem ért vele egyet."


Ha a parasztnak ugye más a politikai, (nem magyar érzelmű) vagy vallási beállítottsága akkor az mégis mitől lenne magyar? Nem értem a kérdésed.

2014. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
29%

Mert ezeknek a bohócoknak a magyar szó azt takarja kizárólagosan, amiben ők hisznek.


Persze az ilyesmit fennhangon hirdetők sosem jutnak olyan pozícióba, hogy a családtagjaikon kívül akárki más életét a legkisebb mértékben is befolyásolni tudják, szóval nyugodtan hisztizzenek csak, jó ez online gumiszobának nekik.


Puszi,

egy mocskos magyargyűlölő

2014. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, ezek primitív emberek, nem kell velük vitatkozni.
2014. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
20%
Én azt sem értem egyáltalán miért kardoskodik amellett hogy magyar, az aki eleve lelkében sem magyar.
2014. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
23%

Egyszerű.


Aki szívben lélekben nem magyar, nem szereti az országot, csak fröcsögni tud az minek háborodik fel, hogyha azt mondják rá, hogy nem magyar?

Hisz számára a magyarsága csak adat ami a személyijére van ráírva.


Internacionalista embernek minek nemzetiség?

2014. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%
17:41: a magyarság nem más nemzetek, nemzetiségek ócsárlását jelenti. A legtöbbeknél viszont, akik ide szoktak írni, ennyiben ki is merül a dolog.
2014. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 tetro ***** válasza:
80%

17.20

milyen a magyar politikai beállítottság? az csak egyféle lehet amúgy? mert olyan volt ebben országban már...

2014. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
16%

"A magyarság nem más nemzetek, nemzetiségek ócsárlását jelenti."


Ki gondol ilyesmit?


Magyarország magyar nemzetállam, a magyar indentitás része a küzdelem, ennek megmaradásáért.

Akár etnikai, akár politikai problémákról van szó.

2014. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk, aki azt akarja, hogy minél több cigány legyen az országban, hogy azok minél több magyarnak tudjanak ártani, az számomra nem is magyar.

Meg amúgy sem értem, hogy miért lenne magyar valaki, aki annak örül, amikor ez a bizonyos népcsoport minél többet rabol ki és gyilkol le a magyarok közül.


Kb. mint egy állatvédő, aki élvezetből kutyákat kínoz és gyilkol.

2014. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!