Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy jön ahhoz valaki, hogy...

Hogy jön ahhoz valaki, hogy megmondja, hogy ki magyar és ki nem?

Figyelt kérdés

Nem egy ilyen hozzászólász olvastam már. Egyszerűen felháborító, hogy néhányan olyan szavakkal dobálóznak, hogy hazaáruló, nem magyar, magyar utáló, csak azért mert

más a politikai, vallási beállítottsága vagy csak szimplán nem ért vele egyet.


2014. jan. 18. 17:16
1 2 3 4 5
 21/41 tetro ***** válasza:
100%

18.25

ne haragudj, de ordas nagy hazugság, hogy a cigányok legyilkolják a magyarokat... 2000 óta folyamatosan csökken a gyilkosságok száma, és te meg úgy beszélsz, mintha folyamatos etnikai mészárlások lennének. közben az egész országban nem történik két naponta sem gyilkosság. és ebbe minden benne van, a bankrablások, a családon belül erőszakok, minden... szóval szerintem marhaságot beszélsz.

de nyitott vagyok. bizonyítsd be, hogy az országban élő 700ezer roma, gyilkolássza a magyarokat...

amúgy ők honnan tudják, hogy akit megölnek az magyar-e?

2014. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

"ne haragudj, de ordas nagy hazugság, hogy a cigányok legyilkolják a magyarokat..."


Így van, a magyarok rendszerint önmagukat verik agyon, amikor 4 cigány megjelenik éjjel a hálószobájukban furkósbotokkal és pajszerekkel felszerelve.

2014. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%

"te meg úgy beszélsz, mintha folyamatos etnikai mészárlások lennének"


Majd lesznek tetrokám, majd lesznek. Ha majd a kis kedvenceid elég erősnek érzik magukat, akkor szépen megindulnak és lesz erőszak, ha nagyon hiányolod.

2014. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 tetro ***** válasza:
100%
egy-két elszeparált eseten kívül, hol vannak ezek a tömeges agyonverések? légyszi mutass már valamit, hogy okosabb legyek. bizonyíts, és én hinni fogok
2014. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 tetro ***** válasza:
100%

18.52

milyen kiskedvenceim? miről beszélsz már megint. sehol nem védtem a romákat egy szóval sem. csak azt kértem bizonyítsd be az állításod. ez nem a romák védelme, hanem az ép elméé

2014. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Az is kedves hozzászólás volt, hogy aki nem keresztény, az nem is magyar, tehát takarodjon az országból.


Ami pedig a romákat illeti: bármilyen osztályba is jártam, mindig volt belőlük néhány. Semmi probléma nem volt velük. Aki kötekedett, kiközösített vagy vert másokat az mind magyar volt. Úgyhogy óvatosan az általánosítással.

2014. jan. 18. 19:06
 27/41 anonim ***** válasza:

"Ami pedig a romákat illeti: bármilyen osztályba is jártam, mindig volt belőlük néhány. Semmi probléma nem volt velük. Aki kötekedett, kiközösített vagy vert másokat az mind magyar volt. Úgyhogy óvatosan az általánosítással."


Ez érdekes, mert minket a cigányok vertek...

2014. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 tetro ***** válasza:

19.13

milyen érdekes. van akit meg az apja. akkor most ebből mire jutottál? továbbra se látom semmilyen bizonyítékát az állításaidnak.

2014. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Minket meg a többi magyar. Most akkor utáljam a fajtámat néhány barom miatt?
2014. jan. 18. 19:18
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Mindig vicces a gyilkolászások idézgetése tőletek.


2012-ben 50 éves minimumon volt a gyilkosságok száma az országban, 113 volt belőlük. Beleértve az elmeháborodott lövöldözőket, a maffialeszámolásokat, a családirtókat, mindent.


Ennél alacsonyabb csak a mikroállamokban és a fejlett világ kb. 10-15 országában van (köztük az elmondásaitok szerint Mad Max filmeket megélő Svédországban).


De a leellenőrizhető adatok nem számítanak, az számít, amit ti gondoltok az anekdotális példáitok alapján :)

2014. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!