Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyi a föld összes pénzének...

Mennyi a föld összes pénzének összege és ha leosztjuk 1 főre mennyi pénz jön ki?

Figyelt kérdés

valami kósza youtube videóban hallottam olyasmit hogy ha a föld összes pénzét újra elosztanánk egyenlően mindenkinek, fejenként jutna 3 millió dollár mindenkinek.


Ezt az információt szeretném valahogy hivatalosan is leinformálhatóvá tenni, hogyan lehet kiszámolni és honnan lehet adatokat szerezni mennyi mondjuk Dollárban a föld összes pénzének az összege ? valami GDP-vel foglalkozó weboldal van erről valahol ?



2014. febr. 8. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de ha az összes magyar offshore vagyont elosztanánk az ország lakosságának a számával, akkor közel 6 millió forint jönne ki fejenként.


És ez csak a számlákon lévő pénz, a vagyontárgyak nincsenek is benne.

2014. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez elég hülyeség, szerintem nem hogy 3 millió dollárt hanem erősen mínuszban lenne.
2014. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ez elég hülyeség, szerintem nem hogy 3 millió dollárt hanem erősen mínuszban lenne."


Tartozunk a földönkívülieknek?

2014. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy 33234 dolcsi lenne, ha 273 billió dolcsis földi vagyonnal számolunk és 7.2 milliárd lakossal az egyszeri kiosztás, vagyis cirka 7565680 forint. Ami egy főre kivetített vásárlóerőparitáson az átlagos izraeli éves költőpénznek felelne meg.


Egy évig az alternatív szabadgondolkodók nagy örömére pont úgy élnénk, mint az zsidók. Ha éves szinten osztanánk ezentúl az egyévi felhalmozott tőkét és megtakarításokat felélve el a nemzeti jövedelmet egy átlag ecuadori életszínvonalán élnénk, ami annyira azért már nem nyerő számunkra.


Források:

[link]

[link] _per_capita

[link]

2014. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a forgalomban lévő pénz csak 2%-a valós pénz. a tööbbi csak a számlákon lévő bit-ek és byte-ok.
2014. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!