Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi a reális ára a termőföl...

Mennyi a reális ára a termőföldnek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol van, milyen a talaj stb.
2013. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, máshogy mondom. Somogy megye, és ezen belül is vegyük az ottani földek közül a viszonylag jobb állapotúakat... De kíváncsi vagyok arra, hogy az ezen a környéken levő rosszabbnak számító földeknek milyen a reális ára. A neten nézegettem, meg személyesen is elmentem gazdákhoz, de én azt látom, hogy mindenki arra törekszik, hogy még ha irreális is az ár, de minél több bőrt lehúzzanak rólam. A termőföld érték. És én nem is szeretném áron alul venni... Sőt... Akár többet is adnék érte, ha volna több pénzem, de nincs. Szóval, ha valaki tisztában van a realitással, akkor kérem segítsen nekem; aki közel harminc éves, családos, becsületes, dolgozni, gazdálkodni akaró ember vagyok, hogy ne kelljen irreális árakat kifizessek.
2013. nov. 12. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!