Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti nem féltek hogy az oroszok...

Ti nem féltek hogy az oroszok és az ukránok miatt kitörik a 3. világháború és Magyarország is csatlakozik?

Figyelt kérdés
Szerintetek lesz ebből valami amiből a magyaroknak is bajuk származhatna?
2014. márc. 9. 17:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
Világháború nem lesz,de félő hogy minket is érinthet,mert közel vannak hozzánk,ha jönnek a menekültek (és magyarok mindekit befogadnak úgyebár,)akkor nem csak ártatlan civilek jönnek,hanem az alja,a bünőzőréteg is ,aztán meg a gazdaságra is hatással lehet akár.Gáz pl-ul.
2014. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Ha lenne akkor persze hogy nálunk is kemény harcok folynának, a második világháborúban is nagy harc volt nálunk, tehát most sem lenne másként.

De amitől félni igazán félni lehet az az atom támadás, ugyanis rengeteg nyomorék lenne és születne hosszú évekkel később is.


Félni nem félek mert nem ér egy fabatkát sem az életem, legalább ott bizonyíthatnék, ha meg megölnek, semmit nem vesztettem mert se munkám, se barátnőm nincsen

21F

2014. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Atomtámadás? Ne viccelj már!

Emiatt nem fog kitörni a 3. VH, nem játszanak ezzel az oroszok és az ukránok sem.

Épp az van mindenhol, h békésen akarják rendezni a dolgot.

Mo. minek csatlakozna?

Szerintem annyit fogunk érzékelni a dologból, mint amikor délen volt háború, h jöttek a menekültek.

2014. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem bííírom megállni: KITÖRIK?

Kitör a VH, nem kitörik.

Nem, nem félek. Azért az nem megy olyan könnyen.

Nekünk, magyaroknak sem lesz semmi bajunk.

Atom? Te hol élsz? Azért, mert depis vagy, attól még nem kell hülyeségeket írogatni.

A "bevándorlás": ha jönnek, akkor be KELL fogadni őket. Gondold végig. Ha nem érted miért, akkor hagyjuk.

2014. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. A nagyhatalmaknak (nem is csak a nagyoknak) olyan pusztító fegyvereik vannak (lsd atom), amivel egy háború esetén kiirtanák a föld emberiséget. Nem érdekük.
2014. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Föld helyett, fél emberiség.
2014. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Akkor kitör :D 2. sajnálom. :(( Legyél egy kicsit magabiztosabb! :)
2014. márc. 9. 20:08
 8/11 anonim ***** válasza:

"Félni nem félek mert nem ér egy fabatkát sem az életem, legalább ott bizonyíthatnék, ha meg megölnek, semmit nem vesztettem mert se munkám, se barátnőm nincsen"


Azért nem bánod ugye, hogy attól még másnak nincs kedve így feldobni a pacskert?

2014. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt várom :-)
2014. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kitörik igealak helyes.


"Nagyon kemény.

- Kitörik a fogunk.

- Kitörik. Kitörik.

Törni.

Igen, ez az!

Össze kell törni ezt az átkozott ketrecet."

2014. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!