Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol lehet részt venni ezen a...

Hol lehet részt venni ezen a "drog felvilágosító" szolgáltatáson?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy ha egy ilyenen részt veszek és elkapnak kis mennyiségű droggal akkor nem csukhatnak le és elterelésre sem küldenek.


"A kábítószerrel való visszaélés büntetése elkerülhető, ha a büntetendő személy hajlandó egy 6 hónapos kezelésen, ellátáson, vagy --megelőző-felvilágosító szolgáltatáson-- részt venni."


Nem drogozom egyébként de pár pszichodelikum kipróbálása megfordult a fejemben, bizonyos pszichológiai problémák megoldására jók ha szakszerűen használja az ember, elvileg.



2014. márc. 23. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor vehetsz rajta részt, ha már elkaptak és a büntetés HELYETT elküldenek egy ilyen kezelésre, de te nem akarsz oda menni, nem lehet valami kellemes hely.
2014. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ne drogozz, nem old meg semmit, csak rá fogsz szokni, ha nagyon szükséged van rá inkább írass fel magadnak valami xanaxot vagy ilyesmit, de erős drogot semmiképp ne használj!
2014. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jah mert a xanax nem drog... :D rákattansz oszt tönkreteszi az életed


amúgy nincs komoly problémám nyugi

2014. márc. 23. 14:43
 4/8 cli_hlt ***** válasza:
54%

Igen, sajnos a xanax egy elég "erős drog", abban az értelemben, hogy erős függőséget képes okozni.


A pszichedelikumok (e-vel) nem oldanak meg semmit automatikusan. Sőt, ha pszichológiai problémáid vannak, erősen tanácsolnám NEM használni őket. Mint említetted, "szakszerűen használva" alkalmazhatóak pszichiátriai szettingben, de mivel ezek illegálisak, így szakembert nagyon nehéz találni ehhez. (Egy random ismerős, aki már 3-szor papírozott, az nem szakember.)


A elterelés, amiről beszélsz, az után jön, hogy lefüleltek, így ráérsz utána foglalkozni vele. :) De inkább ne fülelődj le. ;)

2014. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki nyugodtan pszichedelikumokat. Na jó, nem ismerlek és hát azok a cuccok valóban lehetnek veszélyesek (lehet tőle bad triped), de szerintem alapvetően megéri kipróbálni. Egyébként egy bad trip is lehet baromi tanulságos.
2014. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

látom nagyon bíztatnak:D

szerintem LSD-t,gombát,zsályát meg ezeket hagyd,főleg ha problémáid vannak,akkor már ha nagyon akarsz valamit inkább fű,de ne csinálj belőlle rendszert,egyszer-egyszer.

de lehet hogy nyugtatóval jobban járnál.

2014. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

vidám vagyok talán kicsit magányos, csak hiszek abba hogy pozitív irányba változtatná meg a személyiségemet, meg kíváncsi is vagyok.

nem úgy mennék bele mint a sok felkészületlen hülye akik a pszichiátrián kötnek ki

2014. márc. 25. 20:14
 8/8 cli_hlt ***** válasza:

Ok, ha mindenképp szeretnél ilyemit kipróbálni, először ajánlom figyelmedbe a Biga - Naive - Cellux -féle LSD FAQ-t:


[link]


A daath.hu-n vannak ezen kívül élménybeszámolók és egy fórum is, ahol nyugodtan kérdezhetsz.

2014. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!