Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nyomorog 45 millió...

Miért nyomorog 45 millió amerikai?

Figyelt kérdés

[link]


kik felelősök? És az emberek miért vágynak az USÁba annyira mikor ennyi ember nyomorog ott?


2014. ápr. 5. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Magyarországon miért nyomorog 3-4 millió ember?
2014. ápr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 jonnybravo válasza:
21%
Attól,mert valaki amerikai,még nem él automatikusan jól.Ha valaki iskolázatlan vagy nem elég motivált,akkor nem tud a maga számára megfelelő munkát és egzisztenciát teremteni,akárhol is él.sokan azért vágynak az Államokba,mert nyelvtudással és szorgalommal külföldiként is jobb életet lehet elérni,mint sok más(főleg kelet-európai,ázsiai,mexikói)országban.Nagy ország,viszonylag könnyű kint maradni illegálisan is,ha már egyszer kijutott az ember.
2014. ápr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Felelősök az átlagemberek, akik hagyják, hogy a nagytőkések, bankok és politikusok legálisan ezt megtehessék.
2014. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az USA lakosságának kb 14%. Náluk arányában valamivel több a szegény.

Szegénynek nem jó lenni sehol, de ott egy középosztálybelinek mások a lehetőségei, mint nálunk. Amerre jártam, azt tapasztaltam, hogy az alapélelmiszerek kb annyiba kerülnek,mint itt, a vonattal való utazás is annyi volt, mint nálunk, de a fizetések kb 3 szorosa az itteninek. A benzin nagyon olcsó, ezért a sarokra is autóval járnak.

Az ottani Áfa változó, de olyan 11% körülire számoltam és ebben benne volt a városi és az állami adó is.

2014. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!