Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A hírek szerint lehetséges,...

A hírek szerint lehetséges, hogyha az Mszp nyerné az április 6. -át?

Figyelt kérdés
A Fidesz zárta be véglegesen a Budapesti vidámparkot,és az Mszp "szerette a vidámparkot és nem akarta bezárni...",és lehetséges lenne hogyha az mszp nyerne, újra felépítenék a vidámparkot. Én nagyon örűlnék,hisz nagyon sok ember szerette a vidámparkot,és amikor bezárt sokan szomorúak voltak :(

#vidámpark #újraépítés #mszp és fidesz
2014. ápr. 5. 21:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Éljen a Vidámpark! Ez a kardinális kérdés, valóban!
2014. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
mit szívtál hogy ennyire vidám vagy?
2014. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
:D
2014. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Vidámpark helyett paksi atomhulladéktemető - de legalább MSZP nem kampányolt olyannak amivel a Fidesz símán tenné.
2014. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
csak kérdeztem mert sokan mondták.
2014. ápr. 5. 21:37
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
Vidámpark nincs ez jellemzi a társadalmait is mért mindig mondják a médiába,hogy a magyar a legszomorubb nép na mért valyon mért hmmmmm tán azért mert kicsi a adó növelem ...hmmmm nem mi lehet a hiba tudom már nem lopunk és nem sikkasztunk sokat ...hmmmm még mindig vajon mért pedig én boldog vagyok Egy politikus bejegyzése Itt: Bécs vidámpark.
2014. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Csak azért szavazok erre a lopóbandára, mert megígérték, hogy újra építenek vidámparkot, amit úgyse csinálnak meg, mert csak ígérgetnek!
2014. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Hát, hogy őszinte legyek engem nem érdekel a vidámpark.
2014. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Akkora baromság ez a ki mit zárt be, mit adott duma.40 éve épül a 4-es metró,akkor most a fidesz adta? A malévot a fidesz zárta be? Biztos mindegyik egykét év kormányzásnak köszönhető, nempedig sok tízévnyi rablógazdálkodásnak, mi?
2014. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Az MSZP egy lottó kettest sem lenne képes megnyerni.
2014. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!