Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Schiffer András vámpír?

Schiffer András vámpír?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jutott ez eszembe, vagy miért, de már évek óta foglalkoztat a kérdés. Valamiért úgy érzem, hogy ő egy vámpír.

A médiában nem találtam semmi erre utalót, szóval ez biztos az én agyszüleményem, de nem érzi ezt így valaki más is? Ha igen, vagy ha van bármilyen információja arról, hogy Schiffer András vámpír-e, akkor az legyen kedves és válaszoljon!! Köszönöm szépen!


2014. ápr. 7. 20:14
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Ez most ugye csak fake volt?
2014. máj. 5. 21:41
 22/31 anonim ***** válasza:

Szerintem írj rá a Facebook-on és kérdezd meg tőle.

[link]

2014. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Áhh inkább nem :) ez benne az izgi...
2014. máj. 6. 10:12
 24/31 anonim ***** válasza:
2014. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Jéé, Schiffer András ma megújította a facebook borítóképét! Az új képen a napsütésben áll :D Ez célzás volna?
2014. máj. 6. 21:50
 26/31 anonim válasza:
100%

Van egy olyan "mondás", hogy ha téged egyszer már lezsidóztak és lenáciztak, te már vagy valaki.


Schiffer András ezt a kommunistazsidónácivámpírvérfarkasmúmiáig vitte. Ez az ember tud valamit. :D

2014. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 GM Robert válasza:
100%
Igen, Schiffer András vámpír. A Kiegyezés előtt született, az I. világháborúban tartalékos tizedesként szolgált. Nemrégiben a Volturival összeveszett valami csekély ügyön, de elsimították és állitólag azóta igen jóban vannak. Ő is egyike azon vámpíroknak, akik kizárólag állatvért fogyasztanak. A legjobb bizonyíték erre az, hogy még sohasem látták napfényben nyilatkozni. (A facebook-os képet, amin napfényben áll, a Volturi kreálta Photoshop alkalmazással.)
2014. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam! :D
2014. szept. 20. 20:49
 29/31 Pavani válasza:

Szia!

Ha léteznek vámpírok, Ő tuti, hogy az.

Keresztet sem láttam a nyakában, ilyesztően fehér, és ritkán látni napon.

Egyértelmű.

2016. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Egy újságcikkben vagy blogban olvastam- hogy 1971-ben született de már a Don-kanyarban is élt..- szóval nem újkeletű, hogy sápadt bőre és sötét szeme miatt viccelődnek vele.

Az egyetemen volt egy csaj aki szerint sármos :))

2016. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!