Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Schiffer András vámpír?

Schiffer András vámpír?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jutott ez eszembe, vagy miért, de már évek óta foglalkoztat a kérdés. Valamiért úgy érzem, hogy ő egy vámpír.

A médiában nem találtam semmi erre utalót, szóval ez biztos az én agyszüleményem, de nem érzi ezt így valaki más is? Ha igen, vagy ha van bármilyen információja arról, hogy Schiffer András vámpír-e, akkor az legyen kedves és válaszoljon!! Köszönöm szépen!


2014. ápr. 7. 20:14
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Engem jobban érdekelne, hogy mivel zsarolták meg, hogy eltűnt a politikából, mert egyszerűen nem az a habitusú ember aki önszántából ilyet tenne, miközben saját nyilvános oldalán éjt-nappalá téve politizál.

Biztos, hogy valami olyan ok lehetett-valami igen aljas dolgot találhattak ki- amire nem tudott vállat vonni, nem akarta felvállalni.

Nagy baj, mert nélküle üres a parlament, az LMP meg szépen elhal, mert az a halkszavú banya nem igazán tud egy karakteres pasit helyettesíteni.

2017. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!