Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Még is hogyan lehet az, hogy...

Még is hogyan lehet az, hogy egy hit gyülekezete nem csak, hogy nem kerül betiltásra, de még történelmi egyháznak is nyilvánították?

Figyelt kérdés
Igazából sajnos ott nagyon elbutított emberek vannak !! Még azt sem veszik észre .hogy a vezetőjük egy cionista zsidó és épp ezért kel nekik is imádniuk Izraelt !! Sajnálatos módon mivel ők cionista pártiak ezáltal pártolják a nemzetellenességet és a rasszizmust mivel Izrael bőven kimeríti ezen fogalmakat nem tekinthetők ők se másmilyen embereknek !! Hiába próbálnak a kereszténység mögé bújni akkor is csak ez az igazság !!
2014. ápr. 10. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Meglobogtattak egy izraeli zászlót és, amin Dávid csillag van, vagy gyertyatartó az szent és sérthetetlen a talpnyalók szerint:D
2014. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Jó kapcsolatuk vannak zsidó körökkel, utóbbiak pedig a magyarországi pártok nagy részét irányítják.
2014. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok politikus a tagja, nézd meg a vidám vasárnapot, kik ülnek az első sorban…
2014. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen sajnos Németh Sándor is Izraeli szóval innentől kezdve már szerintem nyíltan látszik ,hogy mért vannak arra nevelve a hívek ,hogy szeressék imádják Izraelt !
2014. ápr. 10. 18:08
 5/5 anonim válasza:
Mi bajod azzal hogy zsidókat szerető elfogadó egyház vagyunk? Gyűlölnünk kellene őket? Akkor lennenk derek keresztények? Az hogy a zsidók hozzánk kívánnak javarészt megtérni miert baj neked? Gondolom mashol nem fogadják szeretettel minek menjen oda ahol nem látják szivesen te se mesz olyan helyre ahol utalnak gondolom... Németh Sándor miert lenne zsidó? Sztem nem az bár nem álltam fölötte mikor pisil vagy te igen hogy ilyen biztosra tudod egyebkent engem nem zavarna ha az lenne de most mar kereszteny lenne amugy is hisz ujjaszulettett es Jezusban hisz
2021. ápr. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!