Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán régi munkás- (iskola)...

Orbán régi munkás- (iskola) táskája bekerül a nemzeti múzeumba kiállítási tárgynak, csak nekem idézi ez a kommunista időket?

Figyelt kérdés
orbán, táska, nemzeti, múzeum, kiállítás, kommunista,

2014. ápr. 11. 10:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
látom azért van itt 1-2 ember rajtam kívül aki élt a személyi kultuszok idején, és tudja hogy az bizony épp így kezdődik és működik...és látom akad 1-2 fideszes is
2014. ápr. 11. 10:55
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Én sem bírom Orbánt, de attól még nem leszek fideszes, mert nem akarom őt még ezért az ügyért is csesztetni, amikor világosan le van írva mindenhol, hogy más közéleti személyektől is kapott már személyes tárgyakat a Nemzeti Múzeum.


Kb. olyan engem fideszimádattal gyanúsítani, mint Schiffert lenácizni.

2014. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Orbánnak a rendszerváltásban jelentéktelen szerepe volt. Akkor még eg kis párt vezére volt, csak ott volt a "nagyok" között.

Az pedig hazugság, hogy neki köszönhető a szovjetek kivonulása.

Ez táska ügy a Rákosi időket idézi. Már van egy cég, aki Orbán-szobrokat árul.

Most már csak az hiányzik, hogy a középületekben, iskolákban kötelező legyen Orbán képét kitenni.

Aki élt azokban az időkben, tudja, hogy Orbán diktatúrát épít.

2014. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

# 13/

hát a középületekben a képét még nem is, de pár hónapja már a rezsicsökkentéses papírokkal bepróbálkoztak, hogy mindenki lássa mennyivel csökkent a rezsi, de én tuti mellé tettem volna az élelmiszerárak, pénzfelvétel stb. mennyivel nőtt, és hogy nem nyertünk de veszítettünk rajta.

2014. ápr. 11. 11:48
 15/15 anonim ***** válasza:
nem kell azokat mellé raknod. vedd elő a 2010-es számládat, és hasonlítsd össze a mostanival. na, mennyivel csökkent? :)
2014. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!