Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az anyaországi magyarok miért...

Az anyaországi magyarok miért állnak ilyen furcsán a zsidókhoz?

Figyelt kérdés

Szlovákiai magyar vagyok, itt konkrétan senkit nem érdekelnek a zsidók, pedig Szlovákia nagyobb náci volt, mint Magyarország.


Megfigyeltem, hogy nem ritka Magyarországon ez a furcsa hozzáállás a zsidókhoz.Facebookon láttam, hogy az egyik (nem zsidó) magyar hölgy nagy hévvel, mindenkit lehülyézve magyarázta, hogy hát a zsidók Isten kiválasztott népe, elsőrendűek....stb

Hát, én nagyon meglepődtem rajta.


De, hasonlóval már nem egyszer találkoztam, szintén Magyarországon.


Nem azt mondom, hogy bántani kellene a zsidókat, de azért ez a "rajongás", megalázkodás vagy nem tudom minek nevezni, egyáltalán nem normális.



2014. ápr. 19. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Akik ezt csinálják, azok általában a Hit Gyülekezet és hasonló szekták tagjai, írd be a youtube-ra, hogy "vidám vasárnap" ez a hit gyülekezet vallási műsora, gyakorlatilag az egész abból áll, hogy tánccal, dallal istenítik Izraelt.


A magyarok többsége leszarja a zsidókat.

2014. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem szeretnélek megsérteni, ezért megpróbálom türtőztetni magam...

Te tényleg egyetleg hozzászóló alapján általánosítottál, miközben a magyarok jelentős része meg van győződve arról, hogy a zsidók kezében van minden pénz és hatalom, és többek közt Magyarországot is fel szeretnék vásárolni?

Te most vagy nagyon naív vagy, vagy ez kérdés szándékos provokáció.

2014. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Miből gondoltad, hogy nem volt zsidó az a magyar hölgy facebookon?
2014. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Elárulom, hogy az itteni emberek 99%-át se érdeklik a zsidók. Csak a maradék 1%-ék pro és kontra nagyon hangos tagokból áll és röhejesen felül van reprezentálva a médiában.
2014. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem egyszer láttam már hasonlót, mind anyaországi magyarok voltak.


De ezen az oldalon is láttam ilyeneket.Például volt egy kérdező, aki szerint Magyarország azért sz_r mert kevés a zsidó, vagy volt amelyik szerint a magyarok minden a zsidóknak köszönhetnek...stb


Nem hiszem, hogy ez általános lenne, de nem is ritka.

2014. ápr. 19. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Te kérdező, szerintem foglalkozz a saját országod dolgaiddal...
2014. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azok valami szélsőliberálisok, vagy kettős állampolgárok, szektások.

Én egyházi iskolába jártam és nem voltak jó véleménnyel róluk (izrael a sátán országa lett, a 666 jelét használják)

Kétnaponta hallom, hogy a zsidók tehetnek...-ról.

Valahogy kifogtad a "jó"embereket.

Amúgy meg, ha valaki nevt változtat, még nem lesz magyar, lásd: [link]

2014. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!