Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1341/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsika Úr!

Mielőtt válaszolnál megírom:IGEN!

Megcsináltam az Enzo motort(sajnos nekem nem forgott)

Építettem 27 kilogramm inox lemezből vízbontót(és milyen érdekes:nem termelt annyi HHO gázt,hogy meghajtson egy 1,6-os honda motort,de még egy fűnyírót sem!)Pedig 8 másodperc alatt másfél liter gázt csinált.

most már biztos,hogy valamit nem jól csináltam.:)

Értem én:minden nem sikerülhet...nna de hogy semmi?

Itt már érdemes elgondolkodni.

2015. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1342/1938 anonim ***** válasza:
70%

Értem én hogy megcsináltad amiket írtál. De a vízbontónál nem is ismerjük a többletenergia magyarázatát. Van sejtésem például a Horváth-vízbontóról, de a többi vízbontó meg teljesen más. Ha meg nem is ismerünk egyetlen lehetséges magyarázatot sem, akkor hogy a tökömben érvényesítsük a nem ismert magyarázatot a gyakorlatban?

Az biztos hogy nem annyiból áll a szabadenergia hogy összedobom aztán működik is. Már mióta ismerem amikről írtam, de a mai napig is új és új kiegészítés jut eszembe, egyre mélyebben értem meg a dolgokat. Ez hasonlít az idegen nyelv tanulásához.

Még Abraham Lincoln mondta hogy ha úgy adódna hogy ki kellene vágnia egy nagy fát amire van 8 órája, akkor abból 6 órát a baltája élesítésével töltene.

2015. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1343/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Dehogynem ismerjük:Nincs olyan módszer amivel kevesebb energiabefektetéssel lehetne vizet bontani,mint amit majd az egyesülésnél visszaadna.

Ennek több oka van,de elég csak a bontás oldalát megérteni.

A visszaalakítás egy őskövület robbanómotorban?...nonszensz.

De még a legfejlettebb nanotechnológiás energiacellában is veszteséges.(akkor is,ha a fejlődő hőt a házad fűtésére fordítod)

...nem sajnálnám tőled,nem erről van szó.

Csak egyszerűen:NINCS TÖBBLET.

És nem azért mert én(ÉN;ÉN;ÉN) így akarnám,hanem azért mert így van.

2015. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1344/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Meddig akarsz még nem működő őskövületekkel foglalkozni?

Mióta csinálod?Van valami eredmény?

Végtelen az idő,ehhez képest csak egy pillanat amit itt töltünk a földön.

Nem vagy egyedül...Felsoroljam A-tól Z-ig a tudós-kutató feltalálókat?

...jja és az eredményeket?

Vagy lapozhatunk?

2015. nov. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1345/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Nincs olyan módszer amivel kevesebb energiabefektetéssel lehetne vizet bontani,mint amit majd az egyesülésnél visszaadna."

A Horváth-vízbontónál felfedezhető ilyen módszer. Annál a tirisztoros gyújtáshoz hasonló áramkör látható. Egyszer volt erről az áramkörről szó és a szikraközzel megvalósított változatáról, a Tesla trafóról is. Amikor a kondi kisül, akkor a tekercsben a fluxus irányt vált. Az eredeti fluxus meg csak úgy tud fennmaradni, ha a szekunder tekercsben kétszeres nagyságú fluxust hoz létre a szekunder áram. Azért kétszerest mert a fluxus nem csak nullára esett hanem át is fordult. Ennél az esetnél is felülírhatja az energiatételt a fluxusállandóság, a tirisztoros gyújtások a legjobb hatásfokúak.

Vagyis ennél nem a vízbontó cellában keletkezik a többletenergia. Hanem az áramkörben.

Persze amit most dióhéjban elmondtam, még nem elég a sikerhez, ennél is jobban el kell mélyedni benne mind kísérletekkel mind elméletben. Mert volt olyan feltételezésem is hogy az előbb leírt módszer nem elég a többlethez, hanem a szekunder oldalra rezgőkör is kell. Aminek áramához mindig hozzáadódik az előbb bemutatott szekunder oldali áram. Ez látható Akula áramkörénél is.

Sajnos a YouTube videók csak cirkuszi bemutatók. Magyarázatokat egyik sem vállal, amiből meg lehetne érteni a dolgokat. Ha meg otthon is kettéfűrészeli valaki a dobozba zárt nőt, meglepődve panaszkodhat hogy neki a nő nem maradt életben. Mert a bemutatót látta de a trükk titkát nem ismertették.

2015. nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1346/1938 anonim ***** válasza:
70%
Én folytatom tovább, de senkinek nem kötelező szabadenergiával foglalkozni. Én sem görcsölve csinálom, nem is lenne úgy értelme, nem lehetne úgy hatékonyan gondolkodni. De szabadidőmben mindig eszembe jut valami plusz összefüggés, sokszor anélkül hogy akarnám. Olyan ez mint az önellátó háztáji gazdaság, azon a területen is folyton tanul a művelője. De azt sem kötelező mindenkinek csinálni, bárki veheti az élelmét a boltban.
2015. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1347/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

nem találtam szavakat...ezért kerestem

[link]

2015. nov. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1348/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%
szűkagyú
2015. nov. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1349/1938 anonim ***** válasza:
100%

"A sorba kötött motor korlátozza az áramot,így kevesebb gáz keletkezik."


Ez -nem teljesen- így igaz.Egy megfelelő motorral ki lett próbálva.


"Ha erre a motorra rátennél egy generátort(ez már önmagában is nagyon veszteséges)és arra egy másik vízbontót akkor csináltál egy bonyolult és nagyon veszteséges rendszert.....Felfogod a két bontóban..."


Téves a mondat.Valószínűleg azért nem értetted ami lett mondva.Mert azt nézted,hogy ki mondja és nem pedig,hogy mit mond.És nem azt írtam,hogy ingyen van vagy,hogy a hho termelés az ingyenenergia tutija.


https://www.youtube.com/watch?v=FkrQojFCUAs

Állítólag 30 év tapasztalatuk van.És mégis bal....fuserálók.


"de még egy fűnyírót sem!)Pedig 8 másodperc alatt másfél liter gázt csinált"


Ez rengeteg gáz!!!!!!! Nekem/künk kevesebbel is beindult a briggs motor, és ment.De ennél az a bibi,hogy nem elég neki csak a hho-t betolni és várni,hogy menjen.Vannak trükkjei!!Pont azért mértük mi is,hogy tudjunk következtetni a fogyasztási/termelési arányokra.

De másnál (is) miért indul be?

https://www.youtube.com/watch?v=2iRZ4qJ38OY

https://www.youtube.com/watch?v=3QLiiJELroo

Ez majdnem annyit termel mint neked,mégis beindul.Lehetne még mutogatni példákat de a válasz az lenne,hogy csalás.

Igen,hol a sajátom?Sajnos azt már nem tudom bemutatni.

De a fenti "párbeszédnek" ez mindegy is.


"Rendben

Tegyük félre a személyeskedést,a fals ügyeket és a közhelyeket.

Keressük együtt a lehetőségeket!

nem találtam szavakat...ezért kerestem

[link] "

2015. nov. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1350/1938 anonim ***** válasza:
100%

Idegen írta:

"Építettem 27 kilogramm inox lemezből vízbontót(és milyen érdekes:nem termelt annyi HHO gázt,hogy meghajtson egy 1,6-os honda motort,de még egy fűnyírót sem!)Pedig 8 másodperc alatt másfél liter gázt csinált."

Csüszi írta:

"Ez rengeteg gáz!!!!!! Nekem/künk kevesebbel is beindult a briggs motor, és ment."

Én, József írom:

Hát Idegen, úgy ahogy hozzá is szoktad fűzni, nagyon valószínű hogy a kísérleteidnél valamit mindig rosszul csináltál. Ha egyáltalán nem hiszed el hogy többletenergia lehetséges, akkor az agyad akaratod ellenére is úgy alakíthatja a dolgokat hogy ebben a hitedben megerősítést nyerj. Vonzás Törvényének is nevezik, bár sokan marhaságnak tartják.

2015. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!